24°
Hava Durumu
Hissedilen : 24.5°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1008 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - BGB
Nem : 69%
canlı izle
MUHTAR ADAYINDAN SEÇİM ŞARKISI...
Tarih: 26/02/2014
Kaynak: Kent Haber
MUHTAR ADAYINDAN SEÇİM ŞARKISI...
30 Mart'ta yapılacak olan muhtarlık seçimlerinde Yalıkavak Mahalle Muhtarı olarak aday olan Ragıp Kalın, yaklaşan seçimler öncesinde yürüttüğü kampanyası için bir de şarkı besteletti. Kalın, sözlerini kızının yazdığı şarkıyla seçmenlerden oy istiyor.

Üç dönemdir Yalıkavak'ta beldesinde muhtarlık yapan ve renkli kişiliğiyle tanınan Kalın, sözlerini kızıyla birlikte yazdığı müziğini ise İstanbul'da profesyonel bir şirkete yaptırdığı "Güzel Yalıkavak" adlı şarkısıyla seçmenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Şarkı sözlerinde, "siyaset değil halka hizmet için buradayız, onurlu temiz adım dimdik açık alın, yeni dönemde yine muhtarsın Ragıp Kalın" sözleriyle iddiasını ortaya koyan Kalın, geçtiğimiz günlerde gündeme geldiği mobil muhtarlık uygulamasından sonra, seçim kampanyası için şarkı besteleten Muhtar adayı olarak tekrar dikkatleri üzerine çekti.

Kampanyasında kullanacağı 'Güzel Yalıkavak' adlı şarkı için bugüne kadar güzel tepkiler aldığını ifade eden Kalın, mahallesine 1999 yılında muhtar olduğunu ve 3 dönemden bu yana Yalıkavak'ta muhtarlık görevini sürdürdüğünü ifade ederek, 30 Marttaki seçimlerde yeniden aday olduğunu vurguladı. Kalın, muhtarlık seçimi kampanyası için broşürler hazırlattığını, basın ilanları verdiğini de ifade ederek şöyle konuştu:

"Bu müziği kızımla birlikte yaptık. Yalıkavak'a ait olduğunu düşünüyorum. Bu müziği yaparken Yalıkavak'tan esinlendik. Yalıkavak şimdi tek mahalle olduğu için hepsini kapsayan bir müzik yapmak istedim. Kızım Esra ile birlikte sözlerini çalıştık ve Hakan İtik ile bu müziği ve sözleri o tamamladı. Seçmenlerime bu güzel müzikle sesleneceğim. Biz Yalıkavak olarak bir bütünüz" dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
zerrin muğlalı
27/02/2014
cevriye hanıma davet
Bodrum muhtarlar derneği yönetim kurulundayım ve de başkan yardımcısıyım.Derneğimizi ve bizleri ne kadar tanıyorsunuzda bu şekilde hakaretvari beyanda bulunuyorsunuz,ben Çarşı mahallesi muhtarıyım sizi büroma davet ediyorum..ciddiyetsizlikle suçladığın kişileri yakından tanıman için..
MUHTAR SÖZCÜSÜ
27/02/2014
cevriye SEZERE SORULAR
sevgili abimize bu yarışta başarılar dilerken destekçisi CEVRiYE hanıma BiR SORUM OLACAK 1.MUHTARLARLAR BiRLiОiMiZiN CiDDiYETSiZ OLDUОUNU NEYE DAYANARAK SÖYLEMEKTESiNiZ kastetiğiniz nedir 2.DEОERLi BiRLiK BAޞKANIMIZ SAYIN AHMET CEMiL BEYi TANIRMISINIZ VE BAYAN MUHTARLARIMIZDAN OLUޞAN YÖNETiM KURULUMUZU TANIRMISINIZDA BU ޞEKiLDE KONUޞUYORSUNUZ SiZi KENT TV ARACILIОI iLE TERBiYE VE ÖZÜRE DAVET EDiYORUM
yalı aşkı
26/02/2014
seçim zamanı
seçim arefesinde adayların hepsi adam gibi adam, onurlu. ulaşılabilir ve halkla içiçe oluveriyor.sonrasında ise kurulurlar tahtlarına. sonuçta da adam akıllı memlekette yaşıyoruz ya, ne diyelim biz size sözde yöneticiler?
mustafa
26/02/2014
Öz Yalıgavaklı
sizin döneminiz artık yeter muhtar olarak Murat Yıldırım'ı görmek istiyoruz.
erdal
26/02/2014
adam gibi adam ragıp kalın
duzgün bir adam olan muhtarımızı yürekten destekliyoruz
cevriye sezer
26/02/2014
tebrik
Ragıp bey yeni döneminiz şimdiden hayırlı olsun fakat biz sizi muhtarlar derneği başkanı olarakta görmek istiyoruz derneğe ciddiyet ve değer katacağınıza inanıyoruz basarılar
Yalıkavaklı_yabancı
26/02/2014
SEÇiM
Sözünde dururmusun bilmem bir yere geçtim de, seçilirsen yerinde duracakmısın muhtar bey.. ne zaman gitsek ulaşılmaz bir muhtar oldun şimdiye kadar..

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30