31°
Hava Durumu
Hissedilen : 35°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1011 hPa
Ruzgar : 3.9 Km/S - GB
Nem : 58%
canlı izle
KARAYOLUNDAKİ YAPISAL HATALAR TESPİT EDİLİYOR
Tarih: 05/01/2017
Kaynak: Kent Haber
KARAYOLUNDAKİ YAPISAL HATALAR TESPİT EDİLİYOR
Ak Parti Bodrum Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tire, Torba Kavşağı'ndan Turgutreis’e kadar olan karayolundaki yapısal bozuklukları gidermek için çalışma başlatıldığını aktardı.

Karayolları yetkilileri ve Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube birimleriyle birlikte bir süredir karayolundaki yapısal hatalar ve bozukluklarla ilgili tespit çalışmasının yapıldığını kaydeden Tire, bozuklukların giderilmesinin ardından zaman ve ekonomik anlamda fayda sağlayacağını kaydetti. Bodrum Yarımadası’nda artık hem yaz, hem de kış aylarında trafik sorunu yaşadığından bahseden Tire, söz konu çalışmayla ilgili şunları söyledi:

“Karayolları yetkilileri ve Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube birimleriyle beraber Torba Kavşağı’ndan Turgutreis’e kadar olan yolda yapısal anlamda bozukluklarının tesbiti, yoldaki sinyalizasyon anlamındaki arızaların tespitini inceliyoruz. Bizzat yetkililerle irtibata geçerek, onlarla istişare ederek hayata geçireceğiz. Bu raporlar ve projeler hazırlandıktan sonra, yoldaki yapısal anlamdaki giderilecek. Çünkü yolda ciddi hatalar tespit edildi. Tek yönlü yollarda olsun, çift yönlü yollarda olsun, özellikle kavşaklarda ciddi anlamda hatalar tepsi edildi. Bunlar önümüzdeki süreçte düzeltilecek. Yol düzene girerse en az dört buçuk kat zaman, iş kaybı ve ekonomik anlamda fayda sağlayacak” dedi.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
BODRUMLU
06/01/2017
KALDIRIMLAR DA DÜZELTiLSN
sadece araçları değil yayaları da düşünün. yokuşbaşından Bitez kavaşağına kadar olan kaldırımların yenilenmesi lazım. iNSANLAR YÜRÜYEMiYOR

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30