31°
Hava Durumu
Hissedilen : 35°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1011 hPa
Ruzgar : 3.9 Km/S - GB
Nem : 58%
canlı izle
VALİ ÇİÇEK’TEN KAYMAKAM YILMAZ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Tarih: 09/01/2017
Kaynak: Kent Haber
VALİ ÇİÇEK’TEN KAYMAKAM YILMAZ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Muğla Valisi Amir Çiçek 1 Aralık 2016 tarihinde yayımlanarak yürürlüğe giren Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi ile Bodrum Kaymakamı olarak atanan Kaymakam Bekir Yılmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yapılan ziyarette Vali Çiçek’e, İl Jandarma Komutanı Albay Yavuz Özfidan, İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ve İl Müdürleri eşlik etti.

Burada yaptığı konuşmasına İzmir’deki terör saldırısını kınayarak başlayan Vali Çiçek, “Büyük bir faciayı önleyen şehit polisimize ve hayatını kaybeden adliye görevlimize Allah’tan rahmet diliyorum. Terörün milletimizi korkutma, Devleti yıldırma ve toplumu kutuplaştırma girişimine asla geçit vermeyeceğiz. Bu hain saldırılar güvenlik güçlerimizin kararlılığını, milletimizin birlik ve beraberliğini daha da pekiştirmektedir. Bizler bu vatanın evlatları olarak damarlarımızda dolaşan asil kandan aldığımız güçle daha da çok çalışarak devletimizi daha güçlü kılacağız. Bizler vatandaşımızın hizmetkârıyız. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın ilkesiyle, ortak akıl ve kolektif hareketle çalışıyoruz. Bundan sonra, daha da çok çalışacağız. Tüm bu duygu ve düşüncelerle kaymakamımıza hayırlı olsun diyor, görevinde başarılar diliyorum” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
MEhmet Tuncer
09/01/2017
GÖRDÜN MÜÜ?? GÖRDÜN MÜÜ??
Havaları basmayı gördün mü? Paraları basmayı gördün mü? Gördün mü gördün mü! Gördün mü gördün mü! Buradan bu parçayı kış mevsiminde yıllarca 20.00'den sonra araç kaldırmayan, vatandaşa hizmet etmek gibi bir derdi olmayan, sadece kendi cebini düşünüp öğrenciyi yaşlıyı umursamayan, toplu taşımada kartel oluşturup kazık fiyata taşımacılık yapan, yaz mevsiminin müşteri bolluğunda şımaran tüm BiTEZ MiNiBÜS ޞOFORLERiNE armağan ediyorum. ޞimdi vatandaşın dediği olacak, tüm burnu büyüklükleri bırakacak ve fiyatları kıracaksınız...

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30