24°
Hava Durumu
Hissedilen : 26°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1008 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - BGB
Nem : 66%
canlı izle
ORİON HOTEL YENİ YÜZÜYLE KAPILARINI AÇTI
Tarih: 18/05/2017
Kaynak: Kent Haber
ORİON HOTEL YENİ YÜZÜYLE KAPILARINI AÇTI
Bodrum’da hizmet veren “Orion Hotel” yeni sezonda kapılarını yerli ve yabancı turistlere açtı.

Bodrum merkezine 7 kilometre uzaklıkta Bitez Yalısı’nın merkezinde yer alan butik otel Bitez Plajı’na bir dakika, Bitez Çarşısı’na 5 dakikalık yürüme mesafesinde. Yenilenen yüzüyle turizm sezonuna merhaba diyen “Orion Hotel”, 24 oda ile misafirlerine hizmet veriyor. Oda kahvaltı konseptiyle turistleri ağırlayan işletme, kahvaltısıyla çok iddialı.

Bugün sabah saatlerinde Bodrum’da görev yapan basın mensuplarını ağırlayan “Orion Hotel”in işletmecisi Şükran Şahin Oğan, otel sektörüne yeni girdiğini ama çok hevesli olduğunu söyledi. 10 yıllık hemşirelik deneyiminin ardından 2 yıl da restorancılık yaptığını sözlerine ekleyerek Oğan şu ifadeleri kullandı:

“Misafir ağırlamayı çok seviyorum. Bodrum dışında da çok fazla çevrem var, buraya geldiklerinde de misafir edebileceğim bir yer olmasını istedim. Burası da karşıma çıktı, çok ısındım. İnsanları burada evimde gibi ağırlamak adına oldu diyelim. Bitez biz Türklere çok hitap eden bir yer. Bu yüzden yerli turistler de olacak ama İngiliz turistlerden de rezervasyonum var. Hepsine kapılarımız açık.”

Genç iş insanı Şükran Şahin Oğan, konaklama sektöründe çok iddialı olduklarına vurgu yaparak “Güler yüz, muhteşem bir kahvaltı ve temizlik önceliğimiz olacak” diye konuştu.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30