24°
Hava Durumu
Hissedilen : 26°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1008 hPa
Ruzgar : 0.0 Km/S - BGB
Nem : 66%
canlı izle
BODRUM’UN SEVİLEN EĞİTİMCİSİ TOPRAĞA VERİLDİ…
Tarih: 12/08/2017
Kaynak: Kent Haber
BODRUM’UN SEVİLEN EĞİTİMCİSİ TOPRAĞA VERİLDİ…
11 Ağustos günü yaşama veda eden, Halk Eğitim ve Öğretmenevi eski Müdürü Mustafa Kasal toprağa verildi.

Bodrum’un köklü ailelerinden ve sevilen bir isim olan Halk Eğitim ve Öğretmenevi eski Müdürlerinden Mustafa Kasal, 2 yıldan bu yana tedavi gördüğü Akciğer Kanserine yenik düşerek, 11 Ağustos Cuma günü 71 yaşında yaşama veda etti. Bodrum’un sevilen ve güler yüzlü eğitimcisi Mustafa Kasal için bugün cenaze töreni düzenlendi.

İkindi namazı öncesi Bodrum Adliye Camiine getirilen Kasal’ın cenazesine oldukça yoğun bir katılım oldu. Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu, Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Macit Gündoğdu, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, Bodrum Belediyesi Meclis üyeleri, emekli MİT Müsteşar Yardımcısı Cevat Öneş, geçmiş dönem Muğla Milletvekili Musa Gökbel, geçmiş dönem belediye başkanları Cevat Bilgiç, Tuğrul Acar, Mazlum Ağan, Bodrum Esnaf Odası Başkanı Erdoğan Başeymez, BODER Başkanı Halil Özyurt, siyasi parti temsilcileri ve dostları, Kasal ailesini bu acılı günlerinde yalnız bırakmadılar. Kasal’ın cenazesine emekli öğretmenlerin yoğun katılımının olduğu da dikkat çekti.

İkindi namazının ardından cenaze namazı kılınan Mustafa Erdinç Kasal Türbe mezarlığında toprağa verildi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30