24°
Hava Durumu
Hissedilen : 24.0°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1007 hPa
Ruzgar : 7.2 Km/S - Bati
Nem : 59%
canlı izle
5 YILDIZLI OTELİN MİNİBARINDAN ÇIKANLAR ŞAŞIRTTI!
Tarih: 21/08/2017
Kaynak: Kent Haber
5 YILDIZLI OTELİN MİNİBARINDAN ÇIKANLAR ŞAŞIRTTI!
Bodrum'da faaliyet gösteren 5 yıldızlı bir otelin minibarından çıkanlar otel işletmecisini bile şaşırttı.

Bodrum Değirmenler mevkiinde faaliyet gösteren 5 yıldızlı Bodrum Bay Resort otelin kat görevlileri, oda temizliği sırasında minibarda gördükleri manzaraya inanamadı. Kat görevlisi, cep telefonuyla minibarın fotoğraflarını çekerek durumu otelin sorumlularına iletti. Çekilen fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan otelin işletmecisi Yüksel Aslan "Büfede yiyecek birşey bulamıyoruz diyenlere hak veriyorum artık" dedi.

Fotoğraflarda bir otel müşterisinin ayrılırken götürülmek üzere açık büfeden topladığı zeytin, helva, kuruyemiş, turşular ile su şişelerine doldurulmuş şampuan ve havlular görülüyor. Minibarı küçük bir depoya çeviren tatilcinin stoklama için oldukça mesai harcadığı anlaşılıyor. Aslan'ın paylaşımının altına yorum yazan bazı turizmciler ise aynı sorundan kendilerinin de muzdarip olduğunu belirterek "yalnız değilsin" mesajı yolladı.

2015'in sonundan beri yurtdışı pazarlarda büyük sorunlar yaşayan, uluslararası pazarlarda fiyat avantajı sağlayarak ve rotasını iç pazara çevirerek ayakta kalmaya çalışan Türk turizmi, gelinen noktada ise müşteri profilinde büyük sıkıntı yaşıyor. Hedeflenen turist sayısına ulaşmak için büyük çaba sarfeden turizmcilerin, gelirlerinde ise müşteri profilinden dolayı büyük kayıplarının olduğu ifade ediliyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
aksaraylı
21/08/2017
herşey dahilin sonucu
adam her şey dahil diye toplamış herşeyi bırakın şu her şey dahilleri.
Anex
21/08/2017
Monoton
ucuz rus müşterileridir...:)

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30