29°
Hava Durumu
Hissedilen : 29°
Gorus Mesafesi : 20.0 Km
Basinc : 1013 hPa
Ruzgar : 7 Km/S - BKB
Nem : 28%
canlı izle
TİCARET ODASI YENİ BİNASINA TAŞINIYOR
Tarih: 16/09/2017
Kaynak: Kent Haber
TİCARET ODASI YENİ BİNASINA TAŞINIYOR
T.C. Bodrum Ticaret Odası, 18 Eylül Pazartesi gününden itibaren Atatürk Bulvarı, Bitez Kavşağı Konacık adresinde bulunan yeni binasında hizmet vermeye başlıyor. 2016 yılının Temmuz ayında temeli atılan BODTO Yeni Hizmet Binası inşaatı, iç ve dış düzenlemeleri tamamlanarak kullanıma hazır hale geldi.

Taşınma sürecinden dolayı çok mutlu ve heyecanlı olduklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “Son bir aydır taşınma çalışmalarını hızlandırdık. Bodrum Ticaret Odamız 18 Eylül Pazartesi gününden itibaren Konacık’ta hizmet vermeye hazırdır. Üyelerimize verdiğimiz sözü tutarak Bodrum’a daha kaliteli hizmet vermek için BODTO Meclisi, Yönetimi ve çalışanlarımız ile birlikte yeni binamızı hayata geçirdik. A sınıfı Akreditasyon belgemizi en yüksek puanı alarak yenileyen Oda olarak yaşadığımız mutluluk yeni binamız ile de taçlandırılmış olacak. Bodrum Belediyesi tarafından tahsis edilen arsa üzerinde kısa sürede bina yapıldı; Bodrum Belediyemize ve binanın yapımında emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni binanın bahçesinde yer alan ağaçlar da Meclis Üyeleri tarafından armağan edildi. Ağaçlarımız ileride bir narenciye bahçesine dönüşecek. Yeni hizmet binamız başta Bodrum Ticaret Odası Üyeleri olmak üzere tüm Bodrum’a hayırlı olsun” dedi.

BODTO Yeni Hizmet Binasında 200 kişilik donanımlı konferans Salonu, eğitim salonları, komite, yönetim ve meclis için toplantı salonları yanında genel kullanıma uygun toplantı odaları bulunmakta. BODTO hizmet birimleri ve arşivleri ise “Geleceğin Bodrum Ticaret Odası” vizyonuyla personelin ve üyelerin kullanımına daha uygun şekilde hazırlandı. Ticaret Sicil ve Oda Sicil birimleri giriş katına indirilerek üyeye kolay ulaşım sağlandı. Eğitim ve toplantı salonlarının sayısının artırılmasıyla da tüm bölgeye hizmet verecek bir yapı kazandırıldı. Ayrıca KOSGEB, KGF, İş-Kur ve Kalkınma Ajansı hizmet birimleri için de gerekli altyapılar oluşturuldu.

Arazisi 25 yıllığına Bodrum Belediyesi'nden tahsis alınan Bodrum Ticaret Odası'nın yeni hizmet binası yaklaşık 6,5 Milyon Liraya maloldu.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Murat Güleryüz
16/09/2017
GEREKSiZ
BU ODALARI KAPATACAN ÇOK GEREKSiZ SORUYORUM ESNAFTAN ALINAN ÜYELiK AiDATLARI NE HiZMETi VERiYORLARDA ALINIYOR?

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Deniz Poyraz
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30