31°
Hava Durumu
Hissedilen : 31°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1007 hPa
Ruzgar : 15.8 Km/S - Bati
Nem : 34%
canlı izle
SON TATİLCİLER GÜZEL HAVANIN TADINI ÇIKARIYOR
Tarih: 11/10/2017
Kaynak: Kent Haber
SON TATİLCİLER GÜZEL HAVANIN TADINI ÇIKARIYOR
2017 Turizm Sezonunun son günlerini yaşayan Bodrum’da hareketlilik seyrek de olsa sürüyor. Kimi tatilciler de güzel havayı denize girerek değerlendiriyor.

Türkiye’nin en güzel tatil noktalarından biri olan Bodrum’da turizm sezonunun bitmesine sayılı günler kaldı. İlçedeki pek çok otel de ekim ayının ortalarında olmamıza rağmen yerli ve yabancı turistlere hizmet vermeyi sürdürüyor.

Hava sıcaklığının 27, deniz sıcaklığının 21 derece hissedildiği ilçenin sokakları ve sahillerinde de hareketlilik seyrek de olsa sürüyor. Kimi turistler, kafeterya ve restoranlarda vakit geçirirken kimileri de ekim güneşinin tadını denize girerek çıkarıyor.

Kumbahçe Sahili’nde yürüyüş yapan Semra ve Kamil Esen çifti, Kent Haber’e yaptıkları açıklamada, 9 gün önce İstanbul’dan Bodrum’a tatil için geldiklerini belirterek şunları söyledi:

“Biz genelde yılın bu dönemlerinde Bodrum’a geliriz çünkü hem daha ekonomik, hem de daha sakin. Bu dönemlerde de hava durumu da tam bizim aradığımız gibi. İlk kez 27 yıl önce Bodrum’a gelmiştik, o günden bu yana olumlu bir şekilde gelişmiş. Fakat Bodrum İstanbul’a kıyasla oldukça pahalı bir kent. Fakat araya araya hesaplı yerleri buldum” dedi.

Bazı sahillerdeki şamandıraların ise artık yavaş yavaş toplanmaya başladığı görüldü.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30