12°
Hava Durumu
Hissedilen : 12.3°
Gorus Mesafesi : N/A
Basinc : 1005 hPa
Ruzgar : 1.0 Km/S - Dogu
Nem : 79%
canlı izle
KUZEYİN SOĞUĞU BODRUM'U ÜŞÜTTÜ
Tarih: 06/12/2017
Kaynak: Kent Haber
KUZEYİN SOĞUĞU BODRUM'U ÜŞÜTTÜ
Hafta başından bu yana tüm yurdu etkisi altına alana soğuk hava Bodrum’da da dün geceden itibaren etkili oluyor. İlçede hava sıcaklığı 6-7 derece düştü.

Balkanlar'dan gelen soğuk hava dalgası hafta başından itibaren yurdu etkisi altına aldı. Yurdumuzun kuzeyinde gece saatlerinden itibaren kar yağışları başlarken, Bodrum’da dün sabah kuzeyli yönlerden esmeye başlayan rüzgar, akşam saatlerinde şiddetini arttırarak devam etti. Kuzey yönlü rüzgarla birlikte hava sıcaklığı da 6-7 derece düştü. Bodrum Belediye Meydanı’nda yürüyüş yapan Mehmet Uyar isimli vatandaş “Bugün galiba kış sezonunun en soğuk gününü yaşıyoruz. Ben de hastalanmayayım diye sıkı giyindim” dedi.

İlçede günün en yüksek sıcaklığı ise 8-9 derece ölçülürken gece saatlerinde hissedilen hava sıcaklığını 3-4 dereceye kadar düşeceği tahmin ediliyor. Soğuk havanın bölgemizde Cuma gününe kadar etkili olması bekleniyor.


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
Berna Aysu
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30 (PBX)