10°
Hava Durumu
Hissedilen : 10.4°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1017 hPa
Ruzgar : 8.0 Km/S - KKB
Nem : 58%
canlı izle
BANKAMATİKTE BULDUĞU PARANIN SAHİBİNİ ARIYOR
Tarih: 05/01/2018
Kaynak: Kent Haber
BANKAMATİKTE BULDUĞU PARANIN SAHİBİNİ ARIYOR
Bodrum’da yaşayan evli ve 2 çocuk babası 24 yaşındaki Serdar Baran, önceki gün bir bankaya ait bankamatikte bulduğu bir miktar paranın sahibini arıyor.

Turgutreis Mahallesi’nde bir otelde fotoğrafçılık yapan Serdar Baran, dün Cevat Şakir Caddesi Manavlar karşısındaki bankamatiklerden birine para çekmek için gitti. Bankamatiğin para verme bölümünde bir miktar para olduğunu gören Serdar Baran, bir süre paranın sahibinin gelmesini bekledi. Gelmeyince de parayı bankamatikte unutan kişiye ulaşabilmek için Kent Haber’le irtibata geçti. Baran, parayı sahibine teslim etmek istiyor.

Kent Haber’e açıklamalarda bulunan evli ve 2 çocuk babası 24 yaşındaki Serdar Baran “Dün 14.30 sularında buradan geçerken ATM’den para çekmek için durdum. ATM’de bir miktar paranın unutulduğunu gördüm. O parayı alıp bir süre sahibinin gelmesini bekledim. Eğer sahibi çıkarsa o parayı kendisine teslim etmek istiyorum. Bu yüzden de sizinle irtibata geçtim. Paranın beni arayan kişiye ait olup olmadığını anlamak için önce miktarı soracağım. Bir de bankamatiğin güvenlik kamerasından kişiyi teyit ederiz. Parasını burada unutan beni 0534 770 15 10 numaralı telefondan ulaşabilir” dedi.


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?lyk
Yorum
mehmet sait
05/01/2018
bankayi arasaydi
bankayi arasaydi daha hizli cözerdi. banka kimlerin islem yaptigina bakip kolayca bulurdu. tam issizlik örnegi.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Ahmet Karataş
Deniz Poyraz
Orhan Beşiroğlu
Dr. Sıla Özdemir
www.kenttv.net © 2000 - 2018 | Bodrum Kent Radyo Tv. A.ޞ. | Kalekonut Sosyal Tesisleri BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30 (PBX)