1 Ay İçerisinde 2. Kez Tutuklandı!

Temmuz ayında Bodrum'da tutuklanarak cezaevine gönderildikten 10 gün sonra tahliye edilen 'Hells Angels' suç çetesi lideri Necati Arabacı, bu sefer de Çeşme'de tutuklandı.

1 Ay İçerisinde 2. Kez Tutuklandı!

Bodrum'da, 14 Ağustos 2019 tarihinde Ahmet Atik'in yaşamını yitirdiği ve yanındaki 1 kişinin de yaralandığı olayın azmettirici olduğu gerekçesiyle geçen 10 Temmuz'da liderliğini yaptığı çetenin 2 üyesi ile birlikte Çeşme'de gözaltına Arabacı, sevk edildiği Bodrum Adliyesi'nde tutuklanmıştı. Arabacı, gönderildiği cezaevinde 10 gün yattıktan sonra tahliye edilmişti.

Hakkında "resmi belgede sahtecilik" suçundan 2 yıl 7 aylık hapis cezası bulunan Arabacı, dün (Cumartesi), Çeşme girişinde uygulama yapan Çeşme İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Grup Amirliği ile Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alındı. Lüks bir otomobilde yakalanan 'Hells Angels' çetesinin lideri Necati Arabacı, polisteki işlemlerinin ardından bugün öğlen saatlerinde sevk edildiği adliyede tutuklanarak, Buca Cezaevi'ne gönderildi.