1. ULUSLARARASI TÜRK EGE TURİZM ZİRVESİ

Bodrum Yarımadasını Tanıtma Vakfı'nca (BOYTAV) Bodrum Kempinski Otel'de düzenlenen...

1. ULUSLARARASI TÜRK EGE TURİZM ZİRVESİ
Bodrum Yarımadasını Tanıtma Vakfı'nca (BOYTAV) Bodrum Kempinski Otel'de düzenlenen 1. Uluslararası Türk Ege Turizm Zirvesi yapıldı.

(BOYTAV) önderliğinde gerçekleştirilen toplantıya BODER (Bodrum Otelciler Derneği), Bodrum Kaymakamlığı, Muğla Valiliği, Bodrum Ticaret Odası ve Bodrum Belediyesi ile birlikte T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı da destek veriyor.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü Eski Bodrum Kaymakamı Cumhur Güven Taşbaşı, Muğla Vali Yardımcısı Recep Yüksel, Bodrum Kaymakamı Abdullah Kalkan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon'un yanı sıra yerli ve yabancı konuşmacılar ile çok sayıda katılımcı zirvede yer aldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Boytav ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon Bugün betonlaşmaya, gürültüye, ranta ve hala yanan çöplüğüne yenik düşmüş bir Bodrum var. Bu problemlerin altından ancak birlikte yaratacağımız sinerjiyle kalkabiliriz dedi.

Bu yıl ilki Bodrum Kempinski Otel'de gerçekleşen Uluslararası Türk Ege Turizm Zirvesi'nin bundan sonra her yıl geleneksel olarak süreceği belirtildi.