10 Kişi Gözaltına Alındı

Bodrum'un Gümbet Mahallesi'nde eğlence mekanlarında yapılan denetimlerde, bir mekanda 5 ayrı suçtan aranması olan bir şahısın gözaltına alınmasına engel olan 10 kişi gözaltına alındı, gözaltına alınan şahıslar sorgularının ardından adli makamların karşısına çıkarıldı.

10 Kişi Gözaltına Alındı

Bodrum'da bir eğlence mekanında güvenlik güçlerince yapılan denetimde Y.T. adlı bir şahsın 5 ayrı suçtan aranması olduğu tespit edildi. İşletme çalışanları ve şahsın akrabaları, şahsı gözaltına almaya çalışan güvenlik güçlerine mukavemet gösterdi, o esnada kaçan Y.T. Milas'ta yakalandı. Gözaltına alınan şüpheli ve yakınları bugün adliyeye sevk edildi. 

 

Gümbet Barlar Sokağında faaliyet gösteren bir işletmeye denetime giden polis, mekandaki Y.T. adlı şüphelinin 5 ayrı suçtan aranması olduğunu tespit etti. Şahıs gözaltına alınmaya çalışılırken işletme çalışanları ve şahsın akrabaları ekiplere mukavemet gösterdi. 

Şüpheli o esnada kaçtı. Y.T. adlı şüpheli Milas'ta yakalandı.

Y.T. ile kaçmasına yardım ettiği ifade edilen 9 kişi bugün adliyeye sevk edildi. Adlı makamların karşısına çıkarılan 10 şüphelinin işlemlerinin devam ettiği bildirildi.