Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-28" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-28 09:04:56' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-28 09:04:56' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=446checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-28" and view_hour=09 and campaign_id=446update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1657472

16 YAŞINDA 2. LİGE TRANSFER OLDU

Bodrum Voleybol Spor Kulübü’nün başarılı sporcusu takım kaptanı 16 yaşındaki Dilara...

16 YAŞINDA 2. LİGE TRANSFER OLDU
Bodrum Voleybol Spor Kulübü’nün başarılı sporcusu takım kaptanı 16 yaşındaki Dilara Gök, Marmaris Akademi Gençlik ve Spor Kulübü’ne transfer oldu.

3 yıldır Bodrum Voleybol Spor Kulübü’nde başarıyla mücadele eden Bodrum Kanuni Sultan Süleyman Anadolu Lisesi lise 3’üncü sınıf öğrencisi Dilara Gök, bu yıl Türkiye Bayanlar 2. Ligi’nde mücadele edecek olan Marmaris Akademi takımına transfer oldu. Bodrumlu genç, Özbilim Marmaris Koleji’nde öğrenimine devam edecek.

Transferi hakkında Kent Haber’e konuşan başarılı sporcu Dilara Gök, şunları söyledi:

“Bodrum Voleybol Spor Kulübü’nde 3 seneden bu yana oynuyorum. 3 yıl boyunca güzel başarılar elde ettik. Bu başarıları elde etmek kolay değildi, çok çalıştık, çok çabaladık. Taner An hocamızın da üzerimizde emeği çok fazla. Kötü geçen maçlarımız oldu ama biz çalışarak telafi ettik. Şimdi de Marmaris Akademi Gençlik ve Spor Kulübü’ne transfer oldum.”

Bodrum Voleybol Spor Kulübü antrenörü Taner An ise “Sporcularımız Türkiye genelinde ses getirdi. BVSK olarak emin adımlarla hedefimize yürüyoruz, spora ve sporcuya hizmet vermeye her zaman devam edeceğiz” diye konuştu.