16.YILBAŞI PAZARI AÇILDI

Eğitime destek amaçlı yapılan Yılbaşı Şenliklerinin 16.sı OASİS AVM’nin kapalı otoparkında...

16.YILBAŞI PAZARI AÇILDI
Eğitime destek amaçlı yapılan Yılbaşı Şenliklerinin 16.sı OASİS AVM’nin kapalı otoparkında bugün açıldı.

Yılbaşı Pazarında takıdan keçeye, resimden ahşap el ürünlerine, el yapımı yiyeceklerden özel tasarım giysilere, bir birinden değişik hediyelik eşyalardan oluşan 50 stant kuruldu. Pazarı ilk gezenler ise Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün ve İlçe Jandarma Komutanı J.Yarbay Hakan Demirörs oldu.

Çocuklara yönelik yüz boyama, resim çalışmaları yanında dans, gösteri ve değişik eğlencelerinde organize edileceği pazarda Bodrum Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Şubesince kitap imza standı da yer alıyor. Açılan kitap standında Ömer Aras, tüm geliri Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bodrum Şubesine bırakıla ve yaşamöyküsünü anlattığı kendi adını taşıyan kitabının imzası ve söyleşisine katılacak. Kitabın yazarı Hamdi Topçuoğlu ile Şükran Engin Atmaca, Feriha Beriş ve Erdil Ünsal’da kitaplarını çağdaş eğitim yararına imzalayacaklar.

23 Aralık Pazar saat 20.00 ye kadar açık kalacak olan 16. Yılbaşı şenliği pazarında stant açan ve organizasyona katkıda bulunan ÇYDD Bodrum Şubesinin Başkanı Meral Saraçbaşı 16 yıldır yılbaşı şenliği yapıldığını ve 16. kez şenliğin içinde olduklarını söyledi. Saraçbaşı, açtıkları tanıtım masasında derneklerini tanıttıklarını, üyeleri ile buluştuklarını ifade ederek ‘’ bir tanıtım masası ile burada yer alıyoruz ama özel ve güzel olan kadının el emeğinin değerlendirilmesidir ’’ dedi.