2 Kazada, 2 Kişi Yaralandı...

Bodrum’da elektrikli bisikleti ile yolun bozuk kısmından geçen sürücü düşerek yaralandı. Vatandaşlar ise inşaat yasaklarının başlamasına rağmen halen çalışmaların sürdüğünü ve bu sebeple yolların bozulduğunu dile getirerek şikayetçi oldu.

2 Kazada, 2 Kişi Yaralandı...

Gümbet Mahallesi Asarlık mevkisinde dik rampadan Adnan Menderes Caddesi’ne çıkmaya çalışan elektrikli bisikletin sürücüsü, yolda kazılıp kapatılan noktasından geçmeye çalışırken bisikletin gidon hakimiyetini kaybederek düştü. 

Kazada hafif şekilde yaralanan sürücü 112 Acil Sağlık ambulansı ile hastaneye kaldırıldı.

Bölge sakinleri ise bozuk yol ve inşaat faaliyetlerine tepki göstererek “Burada zaten yokuş yukarı araçlar zor çıkıyor. Burayı kazıp kapatıp bıraktılar. Yollar mıcır oldu. Neredeyse Temmuz geldi. Halen inşaata devam ediyorlar. Ne zabıtayı dinliyorlar ne belediyeyi dinliyor. Aşağıda 5 tane iş makinesi çalışıyor.” diye konuştular. 

MOTOSİKLET SÜRÜCÜSÜ YARALANDI

Bir yaralamalı kaza da Bitez'de meydana geldi. Bitez Mahallesi Adliye Caddesi üzerinde seyreden 48 AGZ 906 plakalı motosikletin sürücüsü H.O., Bodrum Adliyesi’ni geçtikten bir süre sonra motosikletinin gidon hakimiyeti kaybetti. 

Devrilen motosikletten düşerek yaralanan H.O., 112 Acil Sağlık ambulansı ile Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.