2 Muhtara Koronavirüs Teşhisi!..

Bodrum'da 2 muhtarın koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

2 Muhtara Koronavirüs Teşhisi!..

Geçtiğimiz birkaç hafta önemli bir pik yaptıktan sonra bugünlerde küçükte olsa bir düşüş eğilimi gösteren koronavirüs salgını, can almaya ve toplumun her kesiminden yeni vakalara neden olmaya devam ediyor. Hastalık alınan tüm önlemlere rağmen, özellikle çok sayıda insanla temasın zorunlu olduğu meslek gruplarında daha fazla görülüyor. Bodrum'da son olarak 2 mahalle muhtarının da hastalığa yakalandıkları ve tedavi altında oldukları öğrenildi.   

Karaova'da Pınarlıbelen ve Tepecik Mahalle Muhtarlarının testlerinin pozitif çıktığını duyuran CHP Bodrum İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Engin Başol, "Pınarlıbelen Mahallesi muhtarımız Abdullah Başol ve Tepecik mahallesi muhtarımız Şakir Demir’in Covid 19 testleri pozitif çıkmıştır. Abdullah Başol’un tedavisi hastanede, Şakir Demir’in tedavisi evinde devam etmektedir. Her iki muhtarımızada acil şifalar diliyorum" dedi.

BODRUM'DA TEDAVİ ALTINDAKİ 1 KİŞİ DAHA VEFAT ETTİ!..

Öte yandan Bodrum’da koronavirüs tedavisi gören bir kişi daha yaşamını yitirdi. 

Edinilen bilgiye göre Yatağan’da yaşamını sürdüren 64 yaşındaki Naciye Akbıyık’a koronavirüs belirtileri göstermesi üzerine test yapıldı. Test sonucu pozitif çıkan ve Bodrum’daki özel bir hastanede tedavi gördüğü öğrenilen Kocabıyık, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. 

Cenazesi Yatağan’a gönderilen Kocabıyık’ın toprağa verildiği öğrenildi.