2 Şubat'ta Nikah Var...

Türk Pop Müziği'nin efsane isimlerinden merhum Kayahan’ın kızı Beste Açar, Ayhan Ongun’un hazırlayıp sunduğu Açık Görüş programında samimi açıklamalar yaptı. Deprem tahmin uzmanı Oksal Erev ile evlilik kararı aldıklarını açıklayan Açar, 02.02.2022'de sade bir nikahla dünya evine gireceklerini, düğünü ise yaz aylarında yapmayı planladıklarını söyledi.

2 Şubat'ta Nikah Var...

Merhum sanatçı Kayahan’ın kızı Beste Açar, bir süredir Bodrum’da yaşıyor. Eğitmeni olduğu bilinçaltı temizlik sistemi üzerine çalışmalar yürüten Beste Açar, programda hem bu çalışmaları hem de özel hayatı ile ilgili samimi açıklamalar yaptı. 

Açar, deprem tahmin uzmanı sevgilisi Oksal Erev ile 2 Şubat 2022’de hayatını birleştireceklerini açıkladı.

“İNANDIĞINIZ İNANÇ SİSTEMLERİNİZİ DEĞİŞTİRİYORUZ”

Açar, programın ardından Kent Haber’e yaptığı açıklamada Bodrum’daki yaşamı ile ilgili şunları dile getirdi:

“Bodrum çok keyifli çok güzel. Özellikle sonbahar ve kışın çok daha huzurlu. Benim eğitmeni olduğum bir sistem var; access consciousness. Onun sınıflarını yapıyoruz. Ona hazırlanıyoruz şu anda. Mekan bulduk, gelen katılımcılarla sürekli iletişim halindeyiz. Bakalım, güzel bir sınıf olacak. Bu sınıfta herkesin bilinçaltlarını temizleyeceğiz. Bizi sınırlayan bir sürü şey var. Paranın zor kazanıldığına inanıyorsanız parayı her zaman zor kazanacaksınız. Sağlıklı olmak ne demek, sağlıklı olmak nasıl olur? ‘En fazla 75 kilo olurum, mümkün değil onun altında zayıflamadım’ derseniz o 75 kiloyu bedeninize kilitliyorsunuz gibi. Orada inandığınız inanç sistemlerinizi değiştiriyoruz. Kısır döngünün içinden sizi çıkarıp yepyeni bir siz.”

EVLİLİK KARARI ALDILAR

Deprem tahmin uzmanı Oksal Erev ile evlilik kararı aldıklarını anlatan Beste Açar, “Arkadaşlığın, dostluğun bir başka versiyonu ile açığa çıktığı, çok keyifli, çok güzel bir ilişkimiz var. Bununla ilgili de 02.02.2022 tarihinde, tarihi ben enerjiye bakarak belirledim, işimi kullandım burada, Bodrum’da böyle bir karar aldık. Az kaldı. 2 ay kaldı. Böyle güzel bir nokta koymak istiyoruz” diye konuştu. 

2 Şubat’ta sade bir nikahla dünya evine gireceklerini, düğünü yaz aylarında yapmayı planladıklarını dile getiren Açar, “Kışın soğuk, hatta bazı yerlerde kar bile yağıyor Şubat ayında. Böyle küçük resmi bir tören. Evet, evet deyip, sonrası yazın” diye konuştu. 

Müstakbel damat ile ilgili de konuşan Beste Açar, sözlerine şöyle devam etti:

“Kendisini aslında beni takip eden takipçilerim biliyor. Oksal Erev. Kendisi deprem tahmin uzmanı. Çok güzel bir kişiliği var, pati aşığı, çok güzel gitar çalıyor, çok güzel şarkı söylüyor. Çok neşeli, çok keyifli. Daha neler söyleyebilirim? Kelimelerin ötesinde. Gerçekten öyle. Çok güzel bir kalbi var. ‘Altın gibi bir kalbi var’ derler ya, öyle birisi” dedi.

Oksal Erev ise çok mutlu olduğunu dile getirerek “Çok mutluyum. Çok keyifli. Ne zamandan beri beklediğim mutlu bir olaydı. Hayırlı olsun diyelim. Kesinlikle çok mutluyum, her şey çok güzel gidiyor ve huzurluyum” diye konuştu.