2 Usta Sanatçı İzleyenleri Mest Etti...

Kent Medya Grubu'nun da sponsorları arasında bulunduğu Bodrum Caz Festivali'nde, ünlü piyanist Anjelika Akbar ile opera sanatçısı Hakan Aysev, Bodrum Kalesi'inde sahne aldı.

2 Usta Sanatçı İzleyenleri Mest Etti...

Besteci ve piyanist Anjelika Akbar ile opera sanatçısı tenor Hakan Aysev Bodrum'da konser verdi. Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü, Muğla Büyükşehir ve İlçe Belediyesinin destekleriyle, Caz Derneğince düzenlenen 4. Bodrum Caz Festivali kapsamında, Akbar ve Aysev, Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği'nde sahne aldı.

Sanatçılar "Mutlu Aşk Şarkıları" projesinde hazırladıkları repertuvarla izleyici karşısına çıktı. Eski bakanlardan İmren Aykut'un da izleyenler arasında yer aldığı konserin sonunda, sanatçılar uzun süre alkışlandı. 

Festival boyunca konserler, T.C.Kültür Bakanlığı’nın ve ilgili bakanlıkların yayımladıkları genelgelere uygun olarak gerekli tüm önlemlerin alınarak, hem sahnede hem de seyirci alanlarında, gerekli mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak gerçekleştiriliyor.

6 EYLÜL PAZAR AKŞAMI, DİBEKLİHAN'DA 1 BİLET 2 KONSER...

Festivalin bir bilet 2 konser konsepti kapsamında, 6 Eylül 2020 Pazar günü saat 18:30'da Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü'nde Dila Bahar ve Uraz Kıvaner sahne alacak. Daha önce çesitli gruplarda ayrı ayrı veya daha büyük bir orkestrayla beraber dinlediğimiz, dallarında usta bu iki değerli muzisyen bu kez aynı sahnede buluşacak. Caz severler, bu büyülü gecede herkes tarafından aşina olunan caz standartlarının duo formatında yorumlanmasının yanısıra sevilen eserlerin de caz ve R&B tınılarıyla harmanlanmış hallerini duyma fırsatı bulacak. 

6 Eylül 2020 Pazar günü saat 21:00'de yine Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü'nde Sine Kabare - Nostaljik Divalarla Bir Gece izleyici ile buluşacak. Sanatseverler Bu performansta Hollywood’un 1930’lardan 70’lere uzanan döneminden, eşi bulunmaz yıldızlarla nostaljik bir buluşma gecesi yaşayacak. Muhteşem oyunculukları yanında şarkı söyleyip dans eden 5 olağanüstü aktristin unutulmaz sahneleri, Dibeklihan’da yeniden canlanacak.