24 Saat İçerisinde 2. Silahlı Saldırı!

Bodrum’da dün yaşanan silahlı saldırının üzerinden 24 saat geçmeden bugün bir silahlı saldırı haberi daha geldi. Çarşı Mahallesi’nde esnaf olduğu öğrenilen bir kişi silahlı saldırıya uğradı.

24 Saat İçerisinde 2. Silahlı Saldırı!

Dün akşamüstü saatlerinde Çırkan Mahallesi Alpaslan Türkeş Bulvarı üzerinde yaklaşık 2 ay önce bir kasap dükkanını devralan, evli ve 2 çocuk babası Osman Büyükkök, işletme çalışanları ile birlikte kasap dükkanında oturduğu sırada, kimliği belirsiz bir kişinin silahlı saldırısına uğrayarak yaralanmıştı. 

Bu olayın üzerinden henüz 24 saat bile geçmeden bir başka silahlı saldırı haberi de Çarşı Mahallesi’nden geldi. Çarşı’da Cevat Şakir Caddesi üzerinde bir giyim mağazasının işletmecisi olduğu öğrenilen 32 yaşındaki Yılmaz K. isimli esnaf, saat 14.40 sularında uğradığı silahlı saldırıda baldırından vuruldu. 

Kim tarafından gerçekleştirildiği öğrenilemeyen olayın ardından esnafın vurulduğunu gören çevredeki diğer esnaf, sağlık ekiplerinden yardım istedi. 112 Acil Sağlık ekiplerince Bodrum Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınan yaralının tedavisinin devam ettiği, hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi. 

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.