Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-27" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-27 03:35:02' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-27 03:35:02' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=446checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-27" and view_hour=03 and campaign_id=446update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1656418

38 Eser Açık Artırmayla Satıldı

Bodrum’da düzenlenen 19. Resim Müzayedesi’nde 38 eser, açık arttırmayla satıldı. 

38 Eser Açık Artırmayla Satıldı
19. Resim Müzayedesi, Oasis Büyük Toplantı Salonu’nunda gerçekleştirildi. 

Bodrum’da düzenlenen 19. Resim Müzayedesi’nde 38 eser, açık arttırmayla satıldı. 

Aya Galeri, Müzayede Evi ve Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nin iş birliği ile 19. Resim Müzayedesi, Oasis Büyük Toplantı Salonu’nunda gerçekleştirildi. 

Yuliya Ergene ve Rahmi Çöğendez’in birlikte yönettiği müzayede, Haluk Evitan, Remzi Taşkıran, Adnan Turani, Aleksandr Uglov, Yusuf Bilge gibi sanatçıların 50 eseri açık arttırmayla satışa çıktı. Telefonla da katılımın sağlandığı müzayede de 38 eser açık arttırmayla koleksiyonerlerle buluştu.

Yaklaşık bir buçuk saat süren müzayede sonunda Kent Haber’e konuşan Rahmi Çöğendez, “Ben aslında beraber sunucu olarak geldim. Yuliya Ergene ile birlikte sunduk. Güzel bir düet oldu. Bodrum’daki ilk yaz müzayedemizdi ama gerçekten çok çok neşeli geçti. 27 Temmuz’da bu salona tekrar bekliyoruz. Çok güzel bir müzayede daha yapacağız ” dedi. 

Aya Galeri ve Müzayede Evi Sahibi Yuliya Ergene ise “Bodrum’a ilk kez Aya Müzayede olarak geldik ve çok güzel 50 tane eser getirdik. Koleksiyonda yerli ve yabancı sanatçıların eserleri vardı. Bodrum’da yaşayanları ve Bodrum’a tatile gelen herkesi Temmuz ve Ağustos aylarında yapacağımız müzayedelere davet ediyoruz” şeklinde konuştu.