SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-31" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-31 15:38:20' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-31 15:38:20' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=329checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-31" and view_hour=15 and campaign_id=329update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1660228

44. CUMHURBAŞKANLIĞI BİSİKLET TURU...

Emin Müftüoğlu ile Bisiklet Federasyonu'nun bazı yöneticileri, incelemeler yapmak...

44. CUMHURBAŞKANLIĞI BİSİKLET TURU...
Emin Müftüoğlu ile Bisiklet Federasyonu'nun bazı yöneticileri, incelemeler yapmak için 44. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun bazı etaplarının yapılacağı Muğla'ya geldi. Müftüoğlu, Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nde düzenlenen basın toplantısında, 44. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun Türkiye'nin tanıtımı açısından önemli olduğunu kaydetti. Müftüoğlu, Turun, geçmiş yıllardakinden farklı bir organizasyonla gerçekleştirileceğini ve ilk kez Avrupa televizyonlarında canlı yayınlanacağını kaydetti.
Türkiye Bisiklet Federasyonu Asbaşkanı ve yarışın direktörü Abdurrahman Açıkalın da İstanbul Sultanahmet Meydanı'nda 13 Nisan'da başlayacak 44. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun, 20 Nisan'da Alanya'da sona ereceğini söyledi. Açıkalın, İstanbul'un ardından İzmir'e uçakla geçecek olan yarışmacıların, daha sonra sırayla, İzmir-Kuşadası, Kuşadası-Bodrum, Bodrum-Marmaris, Marmaris-Fethiye, Kalkan-Finike, Finike-Antalya ve Antalya-Alanya etaplarını koşacağını belirtti.
İstanbul, İzmir, Muğla ve Antalya gibi doğal ve tarihi güzellikleriyle ünlü şehirlerinin havadan çekilmiş görüntülerinin yanı sıra, Sultan Ahmet, Ayasofya, Topkapı Sarayı, Meryem Ana, Efes antik kenti, Perge, Aspendos ve Alanya Kalesi gibi ülkemizin yoğun ilgi çeken tarihi güzellikleri yayınlarda çok sayıda televizyon kanalından tüm Avrupa ülkelerinde izletilecek. Bisiklet sporuyla Türkiye'nin tarihi ve doğal güzelliklerini ön plana çıkarılacak. 44. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu TRT tarafından canlı yayınlarla izleyicilere aktarılacak. İstanbul'dan başlayıp Alanya'da sona erecek turun, her etabında 2 ila 2 buçuk saati TRT ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. Turun start anı ve ara etapları da izleyicilere aktarılacak. Turun yayınlanması konusunda TRT, yurt dışından bir yapım şirketiyle ortak çalışma yürütüyor. Turun tamamı 2 helikopter ve 5 motosiklete yerleştirilen kameralarla görüntülenecek.