50 LİRAYA MUHTEŞEM BİR HAFTA SONU…

Kış sezonunda da tesislerini açık tutarak Bodrum’da turizm sezonunu uzatma çabasına...

50 LİRAYA MUHTEŞEM BİR HAFTA SONU…
Kış sezonunda da tesislerini açık tutarak Bodrum’da turizm sezonunu uzatma çabasına katkı veren turizmcilerin sayısı geçmiş yıllara nazaran gözle görülür bir artış gösteriyor. Hizmete girdiği andan itibaren Bodrum turizmine ciddi katkılar sağlayan, geçtiğimiz günlerde de Türkiye’nin en iyi Beach Resort ödülünü alan Garden's of Babylon da bu tesislerden biri.

Aynı zamanda en gözde Sağlık ve SPA Oteli ödülleri de bulunan tesis, kış aylarında özellikle bu yönüyle oldukça revaçta. Yurtdışından gelerek uzman bir kadro eşliğinde kilo verme ve detox programlarına katılan birçok misafirini konuk eden tesis, şimdi de Bodrum yarımadasında sürekli yaşayanlara yönelik kampanyalar hazırlayarak Bodrumlular la da buluşmayı hedefliyor.

Bodrumlulara, Pazar kahvaltısından sonra tüm güne yayılan aktiviteler ve tesisisin imkânlarından faydalanma fırsatı sunan bu kampanyanın fiyatı ise kişi başı 50 lira olarak belirlenmiş. Pazar kahvaltısını Garden’s Of Babylon da yapan misafirler gün boyunca otelin Sauna, SPA, hamam, Fitness, tenis ve uzmanlar eşliğinde doğa yürüyüşlerinden de ücretsiz olarak faydalanabiliyorlar.

Turgutreis Kadıkalesi’nde bulunan Garden's of Babylon Bodrum’un fırsatları hakkında Kent Haber’e bilgiler veren Satış Pazarlama Müdürü Muhammet Gürkan, Bodrum da Pazar gününün tanımını yeniden yaptıklarını vurgulayarak şunları söyledi:

"Brunch yapabilirdik bizim için çok da kolay olurdu, çok da güzel bir brunch yapabilirdik. Fakat misafirlerimiz bize kadar geldikten sonra ki aslında Bodrum'dan 15 dakikalık bir mesafedeyiz, güzel bir Pazar günü geçirsinler istedik. Günlük kullanım ekleyelim dedik, Saunayı kullansınlar, SPA'yı kullansınlar, hamama girsinler, Fitness'de spor yapmak isterlerse yapsınlar, tenis oynayabilirler, Uzmanlarımızla birlikte doğa yürüyüşüne Gümüşlük'e gidip gelebilirler, oyunlar oynayabilirler, Brunch keyfi yapabilirler. Sabahleyin gelip öğlen 13:00-14:00 'e kadar brunch keyfi yaptıktan sonra tesisin diğer aktivitelerinden faydalanabilirler. Isıtılmış deniz suyu ile doldurulmuş ve normal havuzumuz, şok soğuk suyla çalışan kapalı yüzme havuzumuz misafirlerimizin kullanımına açık, hanımlar hamam keyfi yapabilirler. Açıkçası bu kışı ilk defa Bodrumlularla tanışma yılı olarak düşünüyoruz. Brunch ve gün içinde kullanım hakkı dahil sadece 50 Lira Normalde çok daha farklı fiyatları var, ama tanışmak için bu kış sadece 50 lira istiyoruz" dedi.

Menüsündeki muhteşem lezzetleri Bodrumlular için hazırlayan Garden's Of Babylon’un mutfak şefi Ali Akbal ise lezzet odaklı çalıştıklarını belirterek, şöyle konuştu:

"Öncelikle lezzet odaklı çalışıyoruz, misafire özel hizmet etmeğe çalışıyoruz, en önemlisi de yöresel lezzetler çıkarmaya çalışıyoruz. Bu ara sıcaklar olsun, gün gün değiştiriyoruz. Herkesin evde yiyebileceği tadımlıklar çıkarıyoruz. En önemlisi de Misafirin ne istediği çok önemli, onların ne istediği çok önemli, onların isteği doğrultusunda hareket ediyoruz. Tabii ki de bize yakışacak otelimize yakışacak bir brunch yapmaya çalışıyoruz” dedi.