7 Altyapı Oyuncusu Profesyonel Sözleşme İmzaladı

Bodrum Belediyesi Bodrumspor yaşları 15-18 arasında değişen 7 altyapı oyuncusuyla profesyonel sözleşme imzaladı. 

7 Altyapı Oyuncusu Profesyonel Sözleşme İmzaladı

Bodrum Belediyesi Bodrumspor yaşları 15-18 arasında değişen 7 altyapı oyuncusuyla profesyonel sözleşme imzaladı. 

Sezon hazırlıklarına 8 Temmuz günü başlayan Bodrumspor, transfer çalışmalarını da sürdürüyor. TFF 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele edecek yeşil-beyazlı ekip, kendi altyapısından yetişen 7 futbolcusuyla profesyonel sözleşme imzaladı. İmza töreni kulübün Gümbet Mahallesi’ndeki tesislerinde gerçekleştirildi. 

Törende yaşları 15 ile 18 arasında değişen Mert Görgülü, Hüseyin Karabacak, Mehmet Ali Önoğlu, İsmail Tarım, Ege Bilsen, Ferit Özler ve Kayahan Karagöl ile 3 yıllık sözleşme imzalandı. Törene kulüp Başkanı Rıza Karakaya, Altyapı Sorumlusu Hadi Türk, kulüp yöneticileri ile futbolcuların aileleri katıldı.

Törende bir konuşma yapan Bodrum Belediyesi Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, “Çok gururlu ve mutluyuz. 8 yıldır altyapıya verdiğimiz emeğin meyvelerini almaya başladık. Bodrumspor tarihindeki en mutlu imzalarımızı atıyoruz. Profesyonel takımımıza kendi öz kaynaklarımızdan futbolcu kardeşlerimizi kazandırıyoruz. Bodrumspor'un geleceğini bu gençler kurtaracak. Onlara çok güveniyorum. Ben altyapı antrenörlerimiz ve futbolcularımızın ailelerine çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.
 
3 yıllık profesyonel sözleşmeye imza atan genç futbolculardan Mert Görgülü ise kendilerine güvenenlerin yüzlerini kara çıkarmayacaklarını belirterek “Eskiden nasıl çalışıyorsak aynı şekilde değil, çok daha fazla çalışacağız. Hayallerimiz için, Erdoğan Çakmak için, Martı Sedat için, Asi Tayfa için, Bodrum için daha fazla çalışacağız. İnşallah en güzel şekilde bu formayı terletiriz ve Milli Takım düzeyine de çıkarız. Ben inanıyorum; güzel ve güneşli günler göreceğiz” dedi.