8 MAYIS CUMARTESİ CİNDORUK GELİYOR

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Ahmet Uyanık, Genel İdare...

8 MAYIS CUMARTESİ CİNDORUK GELİYOR
Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Ahmet Uyanık, Genel İdare Kurulu Üyesi Latif Sakıcı ve Bodrum İlçe Başkanı Beyler Koca Kent Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Oğuz Poyraz’a bir nezaket ziyaretinde bulundular.
8 Mayıs Cumartesi günü saat 15.00’da iskele meydanında Demokrat Parti Genel Başkanı Hüsamettin Cindoruk’un katılımıyla gerçekleştirilecek “Türkiye Birleşiyor” mitingi öncesinde bölgede incelemelerde bulunan Uyanık ve Sakıcı, Poyraz ile yerel ve ulusal siyaset gündemi hakkında görüş alış verişinde bulundular.
Uyanık, Kent Mikrofonlarına yaptığı açıklamada Anap ve Dp’nin birleşme sürecinden bahsederek çalışmalar hakkında şunları söyledi ;
“Genel başkanımız Hüsamettin Cindoruk deneyimli bir siyasetçi. Başkanımız merkezde bir proje oluşturmak için yola çıktı. Bu konuda da muaffak olduk. Şimdi Türkiye’nin çeşitli yerlerinde mitingler yapıyoruz. Türkiye birleşiyor adı altında. Hareketi yukarıdan tabana yaymak için il il dolaşıyoruz. Muğla teşkilatı ve Genel idare kurulu Latif Sakıcı bu mitingi özellikle Bodrum’da yapmak istemesi nedeniyle tüm Türkiye’nin ilgisinin üzerinde olan bu güzel şehrimizde mitingimizi gerçekleştireceğiz ” dedi.
Genel Başkan Yardımcısı Uyanık açıklamasında Bodrum’a miting hazırlıkları için geldiklerini vurgulayarak, bu mitinglerin devam edeceğini Bodrum’dan sonra Kahramanmaraş, Trabzon, Trakya bölgesinde mitinglerinin olduğunu söyledi.
Uyanık “Seçime hazırlanmak ve Demokrat Parti’nin tabanda merkez parti konumuna getirilmenin şartlarını tabana yaymak için mesajlar verilecek ve Türkiye’nin genel siyasi değerlendirmesini genel başkanımız burada yapacak. Genel siyasi değerlendirmedeki gelişmeleri vatandaşlara anlatmış olacak. Mevcut iktidarla mücadele etmenin temel şartlarını ortaya koymak istiyoruz ana yapımız budur ” şeklinde konuştu.
Uyanık, iktidarlıda eleştirerek bizim yaptığımız projeleri Ak Parti sattı, aklınıza hangi sektör gelirse bu sektörlerde yanlış politika uygulanıyor dedi.