ACILI BABA EŞİNİ ARIYOR

Eskişehirli İrfan Özdamar 8 aydır eşinden haber alamıyor. Eşinin kaçırıldığını iddia...

ACILI BABA EŞİNİ ARIYOR
Eskişehirli İrfan Özdamar 8 aydır eşinden haber alamıyor. Eşinin kaçırıldığını iddia eden Özdamar, tüm adli mercilere şikayette bulundu ve aldığı duyumlarla Bodrum’a kadar geldi.
Eşinin, teyzesinin oğlu olarak tanıdığı Fatih Fettah Dursun tarafından kaçırıldığını iddia eden Özdamar, eşinden hiçbir şekilde haber alamadığını sadece Fettah Dursun adlı kişi ile telefon görüşmeleri yaptığını belirtti.

Eşi Herdem Özdamar ile 13 senelik evli olduğunu belirten İrfan Özdamar, 09 Mart 2009 tarihinde eşinin hastaneye gitmek için evden ayrıldığını ve bir daha kendisinden haber alınamadığını, eşinin ablası dahil kimsenin Herdem Özdamar’ın nerede olduğunu bilmediğini söyledi.

Herdem Özdamar’ın, Fatih Fettah Dursun tarafından zorla kaçırıldığını iddia eden İrfan Özdamar, eşiyle aralarında hiçbir geçimsizliğin olmadığını ve iki kız, bir erkek olmak üzere 3 çocuklarının olduğunu belirtti.

Fatih Fettah Dursun ile telefonla konuştuğu zaman hakaret ve tehditlerle karşı karşıya kaldığını,nerede olduğunu sorduğunda ise Anamur, Ağrı, Kütahya, Bodrum, yurt dışı gibi yerlerde bulunduğunu söylediğini ifade eden İrfan Özdamar, son olarak şahsın Bodrum’da bir restoranda çalıştığını duyduğunu ve eşini bulma umuduyla buralara kadar geldiğini ifade etti.

Acılı baba İrfan Özdamar, üç çocuğuyla birlikte eşinden haber beklediğini ve bu şahısları görenlerin ya da tanıyanların insanlık namına adliyeye veya kendisine haber vermelerini istiyor.


İrfan Özdamar 0531 437 12 78
Mehmet Kisecik 0507 220 32 00