ADD Üyeleri Kahvaltıda Buluştu

Atatürkçü Düşünce Derneği Bodrum (ADD) Şubesi, kahvaltılı bir toplantı düzenledi.

ADD Üyeleri Kahvaltıda Buluştu

Müsgebi Düğün Salonu'nda düzenlenen organizasyona İYİ Parti Kalkınma Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, CHP İlçe Başkanı Halil Karahan, İYİ Parti İlçe Başkanı Nevzat Kanber, Demokrat Parti İlçe Başkanı Ertan Pelit, ADD üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı. 

Serap Yenici'nin şarkıları ile renk kattığı etkinlikte dans sirtaki Grubu dans gösterileri sundu. Dernek Başkanı Ümit Baltutan, etkinlikte yaptığı konuşmada derneğin 1995 yılından beri faaliyet gösterdiğini ifade ederek şunları dile getirdi:

“Cumhuriyetimizin 100. Yılına yaklaştığımız bu dönemde derneğimizin ne kadar önemli olduğunu, toplumumuza, çocuklarımıza anlatmak adına bu tip organizasyonlarla sizlerin karşısına her zaman çıkmak istiyoruz. Buraya geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyoruz. Belediye Başkanımız rahatsızlığı nedeniyle aramıza katılamadı, herkese çok selam söyledi. Ayrıca ADD Genel Başkanı Hüsnü Bozkurt’un tüm Atatürkçülere selamı var. Kendisi en kısa zamanda Bodrum’a gelerek buradaki aktivitelerde bizlerle beraber olacak. 30 Ağustos, 9 Eylül, 10 Kasım, 29 Ekim kutlamalarında derneğimiz aktif olarak toplumdaki yerini alacaktır.”