Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 09:04:33' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 09:04:33' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=445checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=09 and campaign_id=445update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658337

Adliyede Kan Bağışı Kampanyası

Bodrum Adliyesi’nde gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasında çok sayıda bağışçı kan verdi.

Adliyede Kan Bağışı Kampanyası

Bodrum Adliyesi’nde gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasında çok sayıda bağışçı kan verdi.
 
Türk Kızılayı tarafından Bodrum Adliyesi’nde kan bağışı alımı yapıldı. Adliye içerisindeki kantinde gerçekleştirilen kan bağışı etkinliğine ilgi yoğun oldu. 

Çok sayıda hakim, savcı, avukat ve adliye personeli kan verdi. Kan verenler arasında Adalet Komisyonu Başkanı Serhat Işık da vardı. Bodrum Cumhuriyet Başsavcısı Şükrü Arslan’ın da katıldığı etkinlik, akşam saat 17.00’a kadar devam etti. 

Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanı Neşe Acaroğlu, Kent Haber’e yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Türk Kızılayı olarak Muğla’nın çeşitli ilçelerinde kan bağışı organizasyonu yapıyoruz. Bugün de Bodrum Adliyesi’ndeyiz. Başsavcımız ve adliye çalışanlarının destek olduğu kan bağışı kampanyasını düzenledik. Malumunuz önümüz kış ve soğuk hava, şartları, rüzgarda kapalı yer bulmakta zorlanıyoruz. O nedenle resmi kurumlar bizlere kapılarını açtığında ihtiyaç olan kanı alabiliyoruz. Bu konuda diğer kurumların da desteklerini bekliyoruz. Her kan bağışı ile 3 kişinin hayatını kurtardığınızı unutmayalım. Her kan bağışında doğaya bir ağaç dikildiğini de hatırlatmak istiyorum. Bu konuda tüm resmi ve özel kurumların desteğini bekliyoruz.”