Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 05:22:37' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 05:22:37' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=329checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=05 and campaign_id=329update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658174

Ak Parti Bodrum'da 1 Aday Daha

Necati Yavuz, Ak Parti Bodrum ilçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. 

Ak Parti Bodrum'da 1 Aday Daha

Ömer Özmen’in görevi bırakmasının ardından ilçe başkanlığı seçim sürecinin devam ettiği Ak Parti Bodrum’da, bir adaylık açıklaması daha geldi. İlçede İnşaat ve gayrimenkul sektörü ile uğraşan Necati Yavuz’un adaylığı sürpriz olarak değerlendirildi. 

Yazlı bir açıklama yaparak adaylığını kamuoyuna duyuran Yavuz, şu ifadelere yer verdi:

“Bize öğretilen kültür ve zikredilen ahlak anlayışı derki; dava adamı olmadan evvel, adam olman icap eder ki kendi doğrularının arkasından dik durabilesin, alnın açık ve başın dik gezebilesin. Bu öğreti tezahürünce; biz kimin arkasında durabileceğini, sadece elimizi değil gövdemizi de kim için taşın altına koyabileceğini iyi bilenlerdeniz. Bu sebeple Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının on binlerce canla bedel ödeyip bizlere miras bıraktığı bu kadim topraklarda, Cumhuriyet tarihimizin en dik duran, vatanı uğruna sözünü esirgemeden her platformda dile getiren, önce ülkem ve milletim, sonra ben diyen Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında bulunmaktan onur duyanlardanız. Ne mevki ile ne makam ile nefsimizi terbiye etmeye ihtiyacımız yok bizim. Zira biz inandığı değerler uğruna nefsini ayaklar altına alanlardanız. Ancak böyle bir liderin nice bedeller ödeyerek, uğruna zindanlara düşerek adeta beşinci çocuğum dediği AK Parti; kendini bilmez, nefsinin kölesi olmuş samimiyetsiz temsilcilerin ve basiretsiz idarecilerin kolay kolay harcayabileceği bir teşkilat değildir. Malum il ve ilçe kongreleri sürecine iştirak ettiğimiz böyle bir dönemde; hak ve halk anlayışını benimseyecek, tabanı bütünleştirecek, partimizin kurucu değerlerine ve ilkelerine hakim olacak, siyaseti hak ve halk uğruna yapabilecek olan temsilcilerin göreve nail olmaları bir an önce elzemdir. Bu içten duygularımın hasebiyle; yıllardır iş insanlığı yaptığım, sosyolojik, politik ve demografik yapısına vakıf olduğum, geçmiş dönem milletvekili aday adayı da olduğum Bodrum’da, içerisinde bulunduğumuz bu kongre sürecinde Bodrum AK Parti ilçe başkanlığına dava arkadaşlarımın da talepleri ve destekleri ile aday olduğumu açıklamakta fayda görüyorum. Üstat Yunus Emre’nin “Ben gelmedim kavga için, benim işim sevgi için. Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldim” felsefesini benimseyen bir anlayış ile sevgi dilini ve birlik olmayı ilke edinecek, Bodrum’un mevcut sorunlarını şahsi derdi olarak görecek, karşıt görüş dahil olmak üzere her yurttaşımızın sorununa çözüm üretebilecek ve samimiyetten zerre ödün veremeyecek bir düşünce ile demokrasinin gereği olan bu yarışta ben de varım demeyi kendime müktesep bir hak olarak görüyorum. Desteğini esirgemeyen ve esirgemeyecek olan tüm dava arkadaşlarıma ve kardeşlerime şimdiden teşekkür ediyorum. Unutmayalım ki; mühim olan mevki makam değil, sen yoksan, ben de yokum ve diyorum ki insanı yaşat ki Devlet yaşasın anlayışıyla hareket etmekteyim.”

Necati Yavuz kimdir?

Evli ve 2 çocuk babası olan Necati Yavuz, 1979’da Şanlıurfa doğumludur. 1995 tarihinde Başbakan Müsteşarı Yardımcısı Mustafa Selçuk Polat’ın basın danışmanlığını yapmış, 1997-1999 yılları arasında ulusal gazetelerde haber muhabirliği ve temsilci yardımcılığı görevini icra etmiştir. Yavuz, 2001 - 2002 yılları arasında birçok milletvekillerinin basın danışmanlığını yaptı. 2003 yılında Bodrum’a yerleşen Yavuz, inşaat ve gayrimenkul sektöründedir. 27’inci dönem milletvekilliği seçimlerinde Ak Parti'den Muğla Milletvekili aday adayı olmuştur.