AK PARTİ HEYETİNDEN KENT'E GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETİ

Ak Parti Bodrum İlçe Yönetiminden bir heyet, İlçe Başkanı Ömer Özmen ve Belediye...

AK PARTİ HEYETİNDEN KENT'E GAZETECİLER GÜNÜ ZİYARETİ
Ak Parti Bodrum İlçe Yönetiminden bir heyet, İlçe Başkanı Ömer Özmen ve Belediye Başkan Adayı Dr. Tahir Ateş ile birlikte, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kent Medya Grubu’na bir ziyaret gerçekleştirdi. Ak Parti Heyetini Kent Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Oğuz Poyraz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Asiye Poyraz ile Gazeteci-Yazar Ayhan Ongun ağırladı.

Ak Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Dr. Tahir Ateş, “Eğer ben belediye başkanı olursam 2020’de Bodrum’da sel görürseniz ben bu görevi bırakacağımı taahhüt ediyorum” dedi.

Ziyarette konuşan Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Ömer Özmen, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlayarak şunları dile getirdi:

“10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yöremizin tek yerel televizyon olan Kent TV’yi ziyaret ettik. Çalışanlarının günlerini kutlayalım dedik. Onların nezdinde de bu mesleğe emek verip ebediyete intihal etmiş gazetecilere Allah’ta rahmet diliyoruz. Biz de demokrasinin bir ayağı olan basından tarafsız yayın yapmalarını, bu gözle halka doğru bilgi aktarmalarını istiyoruz. Tekrar Bodrum’daki tüm çalışan gazetecilerin günlerini kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Ak Parti'nin Bodrum Belediye Başkan Adayı Dr. Tahir Ateş ise “Zor koşullarda gazetecilik görevlerini yapmaya çalışan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ayrıca Kent TV yöneticileri ile uzun süreden beri arkadaşlığımız var. Kendilerine tarafsız ve güzel yayınlarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu vesile ile görevi başında şehit olmuş tüm gazetecilerimize de Allah'tan rahmet diliyorum. İnşallah güzel günleri hep beraber göreceğiz” dedi.

BİZE CİDDİ BİR TEVECCÜH VAR

Seçim çalışmalarının nasıl gittiğini sorduğumuz Dr. Tahir Ateş, “Seçim çalışmalarına başladık. Öncelikle Bodrum halkının çok ciddi bir teveccühü ile karşılaştık. Çok güzel projelerle geliyoruz. İnşallah 10 gün içerisinde projelerimizi sizinle paylaşmış olacağız. Bodrum’a çok güzel müjdeler geliyor. İnşallah hep beraber mutlu yaşayacağız” ifadelerini kullandı.

2020’DE SEL OLURSA GÖREVİ BIRAKIRIM!

Belediye başkanı olduğu takdirde ilçede ilk el atacağı sorunun ne olduğunu da sorduğumuz Dr. Ateş, şu yanıtı verdi:

“Sayın Cumhurbaşkanımız bize bu görevi bizzat kendileri tebliğ ettiler. Bu da Bodrum’a ne kadar önem verdiğini gösteriyor. Bodrum’a geldiğimizde inanın tüm sorunlar çözülecek. Bodrum’un sel sorunu diye bir şey kalmayacak. Bodrum’da bırakın sel sorununu, su birikintisi dahi olmayacak. Bunu da kesin söz veriyorum. Ben kendi adıma şu sözü veriyorum; eğer 2020’de ben belediye başkanı olduğumda sel görürseniz, ben bu görevi bırakacağımı taahhüt ediyorum. Bunu şu güvenle veriyorum; Samsun Atakum’da da Ak Parti’den önce selde can kayıpları yaşanıyordu. 2014’te Ak Parti belediyeciliği ile tanıştığında Atakum’da hiçbir sel olayının olmadığını göreceksiniz. Bu çok canlı bir örnektir. Sel olan yerleri biliyoruz. Çözümünü zaten biliyoruz. Belediyecilik konusunda zaten Ak Parti’nin çok güzel argümanları var. Biz çoğulcu belediyecilikten yanayız. Bizim sadece meclis üyelerimiz olmayacak, bütün halkın katılımı olacak. İnanın en demokratik, en özgürlükçü yönetimi bizde göreceksiniz. Kapılarımız hiçbir zaman kapalı olmayacak. Özellikle başkanlık odasının kapısı bile olmayacak. Çok güzel bir Bodrum için birlikte el ele vereceğiz” dedi.

Ziyarette Bodrum siyaseti ve yaklaşan yerel seçimler olurken, Kent Medya Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Oğuz Poyraz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kent Medya çalışanları adına konuklarına teşekkür etti.