AK PARTİ İFTARLARI SÜRÜYOR…

AK Parti Turgutreis Belde Teşkilatı tarafından Atatürk Meydanında bir iftar yemeği...

AK PARTİ İFTARLARI SÜRÜYOR…
AK Parti Turgutreis Belde Teşkilatı tarafından Atatürk Meydanında bir iftar yemeği düzenlendi. Vatandaşların yanı sıra, AK Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk ve AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Yılmaz Algül, Turgutreis Belde Başkanı Bilal Adıgüzel ve partililerin katıldığı iftar yemeğine davet edilen basın mensuplarının ayakta kalması ise dikkat çekti.

İlginin yoğun olduğu iftar yemeğine katılanlar arasında bir süre önce AK Parti’ye katıldığını açıklayan eski belediye başkanı Ali Server Yazgan'da vardı. İftar yemeğinin ardından kısa bir konuşma yapan AK Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk şunları söyledi;

"Ramazan'ın bereketini bu akşam Turgutreisli hemşerilerimizle paylaşmak için aranıza geldik. Turgutreis bizim için önemli, Turgutreis'i AK Partili kadrolarla geleceğe taşımak istiyoruz" dedi.

Bin 200 kişilik hazırlandığı belirtilen iftar yemeğinin yetmediği gözlenen organizasyonda yemeğe katılan vatandaşlar lokma tatlısı standının önünde de kuyruk oluşturdu. Bu arada meydana kurulan sahnede tasavvuf musikisinden eserler seslendirildi.