Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 08:51:56' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 08:51:56' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=497checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=08 and campaign_id=497update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658274

AK PARTİ KADIN KOLLARINDA GÖREV DEĞİŞİMİ

Ak Parti Bodrum’da 5 yıldır Kadın Kolları Başkanlığı görevini yapmakta olan Fatoş...

AK PARTİ KADIN KOLLARINDA GÖREV DEĞİŞİMİ
Ak Parti Bodrum’da 5 yıldır Kadın Kolları Başkanlığı görevini yapmakta olan Fatoş Eraslan, görevini yeni Kadın Kolları başkanı Hülya Metin'e devretti.

Ak parti Bodrum Kadın Kollarında 5 yıla yakın görev yapan ve bu süreçte ekibiyle birlikte 5 seçimde çalışan Fatoş Erarslan'a teşkilat mensuplarının yoğun ilgisi vardı. Fatoş Erarslan devir teslim töreninde yaptığı konuşmada; "Biz Ak Kadınlar olarak her zaman bu büyük davaya hizmet etmekten ve milletimize hizmetkar olmaktan büyük bir onur büyük bir gurur duyduk. Partimize ve davamıza hizmet etmeye artık Ana Kademe Sosyal İşler Başkanı olarak devam edeceğim. Bu vesile ile Hülya Hanıma da bu kutlu görevde başarılar diliyor, gözüm arkada kalmadan bayrağı kendisine devrediyorum. Kendisinin her zaman destekçisi olmaya devam edeceğim" dedi.

İlçe Başkanı Ömer Özmen'in Erarslan'a 15 Temmuz sürecinde tutulan Demokrasi Nöbetlerinde çekilmiş bir fotoğrafını hediye etmesi duygusal anların yaşanmasına sebep oldu. İlçe Başkanı Ömer Özmen ise yaptığı konuşmada "Fatoş başkanla yıllardır birlikte siyaset yaptık ve ana kademede de birlikte milletimize, davamıza ve Bodrum'a hizmet etmeye devam edeceğiz. Biz kadınlarımıza çok önem veririz. Ülkemizde kadınlara en çok önemi ve görevi veren parti de Ak Partimizdir. Biz Ak Teşkilatlar olarak verilen göreve her zaman talip olduk. Bütün arkadaşlarım da aynı düşünceyle her zaman hareket etmiştir. Şimdi Kadın Kollarımıza Hülya Metin Hanımefendi başkanlık yapacak. Kendisi partimizde uzun yıllar görev yapmış tecrübeli bir siyasetçi. Biz de 2019 seçimlerine bu tecrübelerden de faydalanarak artık Bodrum'u Ak Belediyecilikle tanıştırmak istiyoruz. Bu değişimin partimize Bodrumumuza hayırlar getirmesini diliyorum" dedi.

Görevi devralan Hülya Metin ise görev devir tesliminde yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı; "Bu büyük davaya ve Bodrum'a hizmet etmek fırsatı olarak gördüğüm için bu göreve talip oldum. Yapacak çok işimiz var. Bodrum'un Ak Partiye ihtiyacı var. Kadınlara en çok önemi veren parti Ak partimizdir. Hedefimiz Bodrum'da da Ak Partimizi hep birlikte iktidara taşımak olacaktır. Yakında yönetimimizi de kurup, biran önce sahaya inmek için sabırsızlanıyorum. Hizmetlerinden dolayı görevi devraldığım Fatoş Hanıma ve değerli yönetimine şükranlarımı sunuyorum. Herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.

Aslen Bodrumlu olan 58 yaşındaki Hülya Metin, evli ve iki çocuk annesidir.