Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-29" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-29 09:25:19' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-29 09:25:19' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=329checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-29" and view_hour=09 and campaign_id=329update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1658322

AK PARTİ MİLAS TEŞKİLATINDA ŞOK İSTİFALAR...

Milas’ta Filiz Gezginci başkanlığındaki AK Parti Kadın Kolları yönetiminde görev...

AK PARTİ MİLAS TEŞKİLATINDA ŞOK İSTİFALAR...
Milas’ta Filiz Gezginci başkanlığındaki AK Parti Kadın Kolları yönetiminde görev alan 23 kişi, partideki görevlerinden istifa etti. Filiz Gezginci, partinin ilçe binasında düzenlediği basın açıklamasında istifasını bildirdi. Gezginci, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“2011 Genel seçimlerinde hırs, azim ve heyecan dolu çalışmalarımızın il başkanımız ve vekillerimiz tarafından takdirle takip edilmesi sonucu 9 Ekim 2011 tarihinde Milas Ak Parti Kadın Kolları Başkanı olarak seçildim. Hiçbir çıkar gözetmeksizin yürüttüğümüz çalışmalarımız ilk gün itibariyle meyve vermeye başlarken; artan üye kayıtlarımız, düzenlediğimiz kermes ve gezilerdeki ahenk, mahalle toplantılarındaki halkla bütünleşen duruşumuz partimizin Milas’taki çizgisinin yükselmesini sağladı. Göreve geldiğim ilk iki ayda Milas’ımızı Muğla’da birinci ilçe yaparken İlimizin de takdirini kazandık. Ben ve ekibim; ağzımızdan çıkan her kelimede ‘ben’ değil ‘biz’ kavramını vurgulayarak güven tazelerken, tek bir hedef üzerinde yoğunlaştık. Hedefimiz, herkesin tahmin edebileceği gibi Belediye seçimlerinde Milas’ta Ak Parti bayrağını zirveye taşımaktı. Biliyoruz ki, bu hedefimizi gerçekleştirdiğimiz takdirde Milas’ın durağan çehresi değişecek, halkımızın yüzü gülecek, en önemlisi de hizmet kalitesinde gözle görülür bir artış olacaktı. Öncelikle belirtmeliyim ki, söylediğim sözlerde en ufak bir şüphe duysam, güven eksikliği hissetseydim bu görevi asla kabul etmezdim. Çünkü biliyorum ki, kentin ve halkın yaşam kalitesi seçim çalışmalarında havada uçuşan ütopyalarla yükselmeyecektir ” dedi.