AK PARTİLİLER KAPI KAPI GEZİYOR

Adalet ve Kalkınma Partisi Bodrum İlçe Başkanlığı, Bodrum'da yenİ Büyükşehir Yasası'nı...

AK PARTİLİLER KAPI KAPI GEZİYOR
Adalet ve Kalkınma Partisi Bodrum İlçe Başkanlığı, Bodrum'da yenİ Büyükşehir Yasası'nı tanıtmak ve parti teşkilatının Bodrum'da yaptığı yatırımları anlatmak amacıyla ev gezileri başlattı.

Gezilerin ilk durağı Umurça Mahallesi oldu. AK Parti İlçe Teşkilatı üyeleri gün boyu çok sayıda ev gezerek bilgilendirici broşürler dağıttı. Partililerin yaptığı ziyaretlerde vatandaşlara yeni büyükşehir yasası anlatıldı. Bazı vatandaşlar mahalleleri ile ilgili sorunlarını kendilerini ziyarete gelen partililere iletti.

Gezilerin bir süre daha devam edeceği öğrenilirken, yapılan ev gezileri hakkında bilgiler veren Bodrum AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Özdemir, şunları söyledi:

"Parti teşkilatı olarak Bodrum'da büyükşehir yasa tasarısını tanıtmak amacıyla ev gezileri düzenliyoruz. AK Parti olarak son 10 yılda Bodrum'a yapılan yatırımları Bodrumlulara anlatıyoruz. Ev ev gezerek ziyaret ediyoruz. İlk olarak Umurca Mahallesi'nden gezimize başladık. Broşürler dağıtıyoruz vatandaşlarımızı bilgilendiriyoruz" dedi.