Akçıl'dan Yağmur Altında Konser

Ünlü sanatçı Sinan Akçıl, Bodrum’da yağmur altında konser verdi.

Akçıl'dan Yağmur Altında Konser

Bodrum Belediyesi tarafından Bodrum Kalesinde düzenlenen Sarı Yaz konserleri kapsamında Sinan Akçıl sahne aldı. Sağanak yağmura aldırmayan Akçıl hayranları, saatler öncesinden kaleye gelmeye başladı. 

Sinan Akçıl’ın sahneye çıkmasıyla birlikte yağmur başladı. Yağmurda ıslanan hayranlarını gören ünlü sanatçı, sahneden inerek hayranlarının arasında şarkılarını seslendirdi. Burcu Kıratlı da yağmurdan ıslanmasına rağmen eşini yalnız bırakmadı.

İZEL İLE DÜET YAPTI

Konseri izleyenler arasında sanatçı İzel de vardı. Yağmurun altında Akçıl’ın eşi Burcu Kıratlı ile yan yana oturan İzel, Akçıl’ın şarkılarına eşlik etti. Sahneden inerek İzel’in yanına giden Akçıl İzel ile düet yaparak “Biri bana gelsin” şarkısını seslendirdi. 

Sahnede hayranlarına seslenen Akçıl eşi Burcu Kıratlı’nın da konsere geldiğini söyleyerek “Ben aşık olduysam herkes aşık olur. Yıllarca bu çocuk ne yapıyor diye bir sürü laf söz edildi. Alın evlendim, hatta çocuk istiyorum” dedi. 

Konserde kısa bir konuşma yapan Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Tutkun, “Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras Brüksel’de düzenlenen Global turizm formunda Türkiye’yi, Muğla’yı Bodrum’u Dünya’ya tanıttığı için konsere katılamadı. Başkanımız Ahmet Aras, Bodrum’da esnafa sarı yazda destek çıkmak için bu konserleri düzenlememizde büyük destek verdi. Kale konserlerine çıkan sanatçılarımız gönüllülük esasında sahne alıyorlar. Çünkü sanatçılarımız yürekten kalpten Bodrum’u seviyorlar. Onlar Bodrumlu olmayı tercih ediyorlar. Yağmur altından sizler nasıl ıslanıyorsanız, biz de sonuna kadar konseri birlikte ıslanarak izleyeceğiz.” dedi