AKUSTİK TURİZM’DEN BÜYÜK ATILIM

Uzun yıllardır Bodrum’da turizm sektörünün birçok dalında hizmet veren ve...

AKUSTİK TURİZM’DEN BÜYÜK ATILIM
Uzun yıllardır Bodrum’da turizm sektörünün birçok dalında hizmet veren ve sektörünün önde gelen kuruluşları arasına girmeyi başaran Akustik Turizm bir taraftan araç sayısını arttırırken, öte yandan araç segmentinde zirveyi zorluyor.

Yaz aylarında Vip ve binek tiplerinde olmak üzere yaklaşık 150 araçla hizmet veren Akustik Turizm birbirinden lüks son model araçları bünyesine kattı.

Son yaptıkları alım operasyonuyla 2010 model 7 adet BMW ve 2 adet Cabrio Mini Couper aracı müşterilerinin hizmetine sunmaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden Akustik Turizm Operasyon Müdürü Erkan Atamer, araç talebine olan yoğun ilgiden dolayı böyle bir yatırım yaptıklarını ifade etti.

Bodrum’da araç kiralamada sayılı isimlerden biri olduklarını ifade eden Atamer sözlerini şöyle sürdürdü:

“Misafirlerimize yeni araçlarla hizmet vermeye çalışıyoruz. Bodrum’un ucuzlamadığını düşünüyoruz. Bu anlamda lüks araçlarla şansımızı denemek istedik. Bu anlamda müşterilerimizin de tercih ettiği bir firmayız. Son alımımızla Lüks otomobilleri hizmete aldık. Bu araçlarla üst gelir grubundaki hedef kitlemize hitap etmeyi amaçlıyoruz. Akustik Turizm Bodrum’da 10 yıldır faaliyet gösteren bir firma. Uzun zamandır bu işi yapıyoruz ve oto kiralamada oldukça eski bir geçmişe ve tecrübeye sahibiz. Son zamanlarda yeni araçlarla hizmet vermeye çalışıyoruz. Hedefimiz en yeni araçlarla mümkün olan en ekonomik hizmeti verebilmek. Şu anda araç parkımızda kendimize ait 150 aracımız var” dedi.