ALBÜM İÇİN BODRUMLULARIN DESTEĞİNİ BEKLİYOR

Ünlü sanatçı Fuat Güner’in süpervizörlüğünde İstanbul’da düzenlenen Torium Music...

ALBÜM İÇİN BODRUMLULARIN DESTEĞİNİ BEKLİYOR
Ünlü sanatçı Fuat Güner’in süpervizörlüğünde İstanbul’da düzenlenen Torium Music House yarışmasına katılan Engin Özçelik, Bodrumlulardan destek bekliyor.

İstanbul’da faaliyet gösteren Torium Alış Veriş Merkezi’nde ünlü sanatçı Fuat Güner’in süpervizörlüğünde Torium Music House adlı bir yarışma düzenleniyor. Yarışmaya katılan 4 sanatçının AVM içerine kurulan sahnede söylediği 4 şarkı Youtube'a yüklendi. Videoları en fazla izlenen sanatçı ise yarışmanın galibi olarak Torium Alış Veriş Merkezi’nce finanse edilecek bir single albüm yapma hakkı kazanacak.

4 yıldır Bodrum’da yaşamını sürdüren ve Kumbahçe Sahili’ndeki Pera başta olmak üzere, Yarımada’daki bazı mekanlarda sahne alan Engin Özçelik yarışmadaki 4 yarışmacıdan biri. Özçelik, Mayıs ayına kadar sürecek yarışmada Bodrumlulardan destek bekliyor.

Kent Haber’e açıklamalarda bulunan Özçelik, “Müjdat Gezen Konservatuvarı Hafif Batı Müziği mezunuyum, 4 yıldır Bodrum’da yaşıyorum. Evliyim, Bodrum’un birçok mekanında sahne alıyorum. Kendi orkestram var, trio olarak, duo olarak sahne almaya devam ediyorum” dedi.

Yarışma hakkında da bilgiler veren Engin Özçelik, şu sözlere yer verdi:

“Konservatuvarda hocalığımı yapan Fuat Güner’in süpervizörlüğünde bir yarışmaya katıldım. Youtube üzerinden videolarımız yayınlanıyor. Ben 4 yarışmacıdan biriyim. İstanbul’da faaliyet gösteren Torium AVM'nin sponsor olduğu bir organizasyon. Biz AVM içerisinde 10 parçalık performansımızı sergiledik, bunların 4 tanesi Youtube’ta yayınlanıyor. Videoları en çok tıklanan yarışmacıya alışveriş merkezi bir single yapacak. Yani videolarım ne kadar çok tıklanırsa yarışmayı kazanma şansım o kadar artıyor” dedi.

Söylediği 4 şarkının yarışmada değerlendirileceğini de anlatan Engin Özçelik, “Yarışmada Sattas grubunun ‘Eskitilmiş’ adlı parçası, eşim için yazdığım sözü, müziği bana ait olan ‘Ayın Mir Hali’ isimli parça var, Yaşar’ın ‘Acıtmıyor Sevdan’ isimli parçası var. Bir de ‘Tainted Love’ isimli parça var. Youtube’un arama kısmına Engin Özçelik diye arama yaptırdığınız zaman 4 şarkıyı bulabiliyorsunuz. Bu yarışmayı kazanabilmem için Bodrumlulardan isteğim, Yotube üzerinden şarkılarımı dinlemeleri" ifadelerini kullandı.