Altınordu’ya Bir Futbolcu Daha

Altınordu Bodrum Futbol Okulları ve okulun yarışmacı takımı Ortakent-Yahşi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu 2008 doğumlu Ali Kerem Gözüm, Altınordu Futbol Akademisine seçilerek Altınordu FK U15 takımına transfer oldu.

Altınordu’ya Bir Futbolcu Daha

Yaklaşık 5 ay önce de Altınordu Bodrum Futbol Okulları sporcusu 2009 doğumlu Utku Emre Kırtay, Altınordu Futbol Akademisine seçilerek Altınordu FK U13 takımına transfer olmuştu.

2016 yılından beri Altınordu Bodrum Futbol Okullarında eğitim gören Ali Kerem Gözüm Ortakent-Yahşi Gençlik ve Spor Kulübünde 4 kez ilçe ve 2 kez il şampiyonluğu yaşamıştı. Ali Kerem Gözüm, Bodrum’daki başarısıyla Altınordu Futbol Akademisine seçilerek Altınordu FK U15 takımına transfer oldu.

Altınordu Bodrum Futbol Okulları sorumlusu Kanat Özsert, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Altınordu Bodrum Futbol Okulları ve Ortakent-Yahşi Gençlik ve Spor Kulübü olarak çok başarılı ve gururlu bir süreç yaşıyoruz. Her yaş gurubunda ilçe şampiyonluğu, il şampiyonlukları ve en değerlisi oyuncu transferleri. Bu sezon Altınordu FK kulübümüze 2.futbolcu transferimiz. Türkiye’nin altyapı fabrikası Altınordu FK’ya futbolcu transfer etmek bizim için çok büyük bir gurur. Ali Kerem Gözüm 6 yaşından beri bizimle beraberdi. Şimdi onu hayalleri ile birlikte transfer etmek bizi çok mutlu ediyor. Başarılı olacağından eminim. Bu sezon 7 oyuncumuzu profesyonel kulüplere transfer ettik. Hedefimiz altyapısına önem gösteren profesyonel kulüplere oyuncu transferlerini sürekli hale getirmek. Bütün başarılarımızın sahibi teknik sorumlumuz Muharrem Dilbil ve ekibimiz Ferhat Özcan, Enes Burak Kılıç ve Zekeriya Baş hocalarıma çok teşekkür ederim.”