Genç Yaşta Ani Vefatı Yasa Boğdu...

Bodrum'da yaşayan evli ve bir çocuk annesi 35 yaşındaki Tenzile Yıldırım'ın ani vefatı sevenlerini yasa boğdu.

Genç Yaşta Ani Vefatı Yasa Boğdu...

Gölköy Mahallesi eski muhtarlarından ve Ak Parti Bodrum Yönetim Kurulu Üyesi Fetan Özbek'in kızı, Bodrum Belediyesi Gıda A.Ş. personeli Mustafa Yıldırım'ın eşi Tenzile Yıldırım'ın ölüm haberi ilçede üzüntü yarattı. 

Dün komşuları ile oturduktan sonra başı ağrıdığı için evine dönen Yıldırım, evinde uykuya daldı. Bir süre sonra eve dönen oğlu annesini uyandırmak istedi ancak uyandıramadı. Yakınları tarafından hemen evlerinin yakınındaki özel bir hastaneye kaldırılan Tenzile Yıldırım'ın hayatını kaybettiği belirlendi. Yıldırım'ın ölüm haberini alan ailesi ve yakınları hastaneye akın etti. İlk belirlemelere göre kalp krizi geçirdiği düşünülen Yıldırım'ın cenazesi kesin ölüm sebebinin belirlenmesi için Muğla Adli Tıp Kurumuna gönderildi.

Yıldırım’ın kalp krizi veya beyin kanaması nedeniyle öldüğü sanılıyor. 

35 Yaşında hayata veda eden Tenzile Yıldırım'ın bir gün önce oğlunun doğum günü olduğu, sosyal medya hesabından ise 'Evimizin neşesi canım oğlum benim iyi ki doğmuşsun sen nice sağlıklı mutlu yıllarımız olsun seni seviyoruz iyi ki varsın bebeğim' yazarak oğlunun fotoğraflarını paylaştığı görüldü.

Yıldırım'ın ölüm haberini alan siyasiler ise sosyal medya hesaplarından başsağlığı mesajları yayınlarken, cenazenin Pazar günü öğle namazına müteakiben kılınacak cenaze namazının ardından Gölköy’de toprağa verileceği bildirildi. 

Ak Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen başsağlığı mesajı yayınladı.