ANNELERİ SÜRPRİZ HEDİYELER BEKLİYOR

Konacık'ta hizmet veren Karataş Mobilya'nın geleneksel hale getirdiği anneler günü...

ANNELERİ SÜRPRİZ HEDİYELER BEKLİYOR
Konacık'ta hizmet veren Karataş Mobilya'nın geleneksel hale getirdiği anneler günü eğlencesi bu yılda tekrarlanıyor. Her yıl olduğu gibi bu senede Bodrum'da yaşayan annelere canlı müzik eşliğinde özel bir gün düzenlenecek ve sürpriz hediyeler verilecek.
Karataş Mobilya'da bu özel gün için hazırlık sürüyor. Hediye çekilişlerinin yapılıp, koltuk takımı, halı, nevresim takımları ve birçok sürpriz hediyelerin verileceği anneler günü eğlencesine Bodrum'daki bütün anneler davet ediliyor. Ayrıca bu özel günde Bodrum'un yöresel yemeği olan keşkek ikram edilecek.
8 Mayıs cumartesi günü düzenlenecek olan etkinlik hakkında bilgi veren Karataş Mobilya satış personeli Ayşegül Yılmaz şunları söyledi ;
"Karataş Mobilya'da her sene geleneksel hale getirdiğimiz anneler günü kutlamasında bu sene farklı bir konsept hazırladık. Cumartesi gnü düzenleyeceğimiz bu etkinlikte annelerimize koltuk takımı kanepe nevresim takımları ve bir çok hediye vererek annelerimizi ağırlayacağız. Yerel sanatçı Reha Ergene'nin söylediği canlı müzik eşliğinde tavuklu pilav ikramı olacak."