ANTİK TİYATRO'DA JOSE FELİCİANO KONSERİ

Müzik eleştirmenleri tarafından dünyanın en başarılı gitaristleri arasında gösterilen...

ANTİK TİYATRO'DA JOSE FELİCİANO KONSERİ
Müzik eleştirmenleri tarafından dünyanın en başarılı gitaristleri arasında gösterilen Porto Riko doğumlu Jose Feliciano, Bodrum'da konser verdi.

Sanatçı Bodrum Antik Tiyatro'da verdiği konserde, sevilen bestelerine yer verdi. Sahneye yardımcıları eşliğinde çıkan görme özürlü sanatçı, izleyenler tarafından yoğun alkış aldı. 

Sahnede konuşan Jose Feliciano, " Bodrum Antik Tiyatro'da konser verdiğim için çok mutluyum. Bodrum çok güzel, sizler çok güzelsiniz. Doğru zamanda Bodrum'da konser veriyorum. Tüm İslam aleminin ramazanını kutluyorum. Lütfen bu güzel konserden sonra evlerinize gittiğiniz zaman, Allah'tan bütün dünyanın barışı için yardım isteyin" dedi. 

Doğuştan görme engelli olan 1945 doğumlu Porto Rikolu şarkıcı ve gitarist, "Yaşayan en büyük gitarist", "En İyi Pop Gitaristi", "En İyi Caz ve En İyi Rock Gitaristi" unvanlarını elinde tutan sanatçı, sekiz Grammy ödülü ve 16 Grammy adaylığı kazandı. Sanatçının dünya çapında da sayısız prestijli ödülü bulunuyor.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Jose Feliciano, konser sonunda izleyenler tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı. Konseri aralarında Bodrum Belediye Başkan Vekili Dursun Göktepe'nin de bulunduğu yaklaşık bin kişi izledi.