Antik Tiyatro'da Konserler Başladı...

Bodrum Antik Tiyatro konserleri, Sertab Erener ile start aldı.

Antik Tiyatro'da Konserler Başladı...

Konser, Pandemi nedeniyle kapı girişlerinde ateş ölçümü, maske dağıtımı ve dezenfeksiyon ile başlayan önlemler altında yapıldı. Bodrum Antik Tiyatro'da bin 500 biletli izleyici tarafından nispeten sosyal mesafe kurallarına uygun bir oturma düzeni ile gerçekleşen etkinlik, sanatseverleri bir araya getirdi.

Performansına "Bu günü görebileceğimize pek de inanmıyordum. Biraz azız, biraz eksiğiz bu gece ama olsun. Hep birlikteyiz ve sağlıklıyız önemli olan da bu. Gelirken sizleri izledim. Hepiniz çok dikkatliydiniz. Bunun için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Lütfen giderken de dikkati elden bırakmayın" sözleri ile başlayan Sertab Erener, dillere pelesenk olan şarkılarını birbiri ardına söyleyerek hayranlarını adeta mest etti.

Performansının ikinci yarısında yeni albümünün şarkılarını da seslendiren başarılı sanatçı, finalde "Müzik iyileştiricidir. İyi ki geldiniz, iyi ki bizimleydiniz bu gece. Bütün dünya zor bir dönemden geçiyor. Birbirimizi ayrıştırmayalım yeter. Ele ele verince üstesinden gelemeyeceğimiz şey yok. Buna inanın" diyerek iki saat on dakika süren performansını alkışlar eşliğinde noktaladı.

Sertab Erener'in muhteşem performansı ile başlayan Antik Tiyatro Konserleri; 1 Ağustos Cumartesi - Büyük Ev Ablukada, 2 Ağustos Pazar - Ayta Sözeri, 3 Ağustos Pazartesi - Duman, 8 Ağustos Cumratesi - Gazapizm, 12 Ağustos Çarşamba - Levent Yüksel, 15 Ağustos Cumartesi - Mabel Matiz ve 22 Ağustos Cumartesi - Erol Evgin konserleri ile devam edecek.