AÖF ÖĞRENCİLERİNE ULAŞIM DESTEĞİ

Konacık Belediyesi tarafından her yıl olduğu gibi bu yıl da Anadolu Üniversitesi...

AÖF ÖĞRENCİLERİNE ULAŞIM DESTEĞİ
Konacık Belediyesi tarafından her yıl olduğu gibi bu yıl da Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) sınavlarına girecek olan vatandaşlar için ücretsiz ulaşım hizmeti sağlandı.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmalarına aralıksız devam eden Konacık Belediyesi, eğitime destek vermeye devam ediyor. Bu kapsamda Muğla’da hafta sonu düzenlenen AÖF sınavlarına girecek olan vatandaşlar için Konacık’tan Muğla’ya ücretsiz toplu ulaşım hizmeti sağlandı.

14-15 Aralık tarihleri arasında Muğla’da düzenlenen Açık Öğretim Fakültesi sınavlarına Bodrum Yarımadası’nın çeşitli bölgelerinden katılan yaklaşık 200 öğrenci için, 2 gün boyunca, 7 araçla ücretsiz olarak toplu taşıma yapıldı.

MHP Bodrum Belediye Başkan Adayı Konacık Belediye Başkanı Mehmet Tosun ise sabah sporu yaptığı sırada Bodrum’dan Muğla’ya sınava gidecek olan öğrencilerin yanına uğrayarak, sınavlarında başarılar diledi. Sınava giden vatandaşlar da Konacık Belediyesi’nin her yıl gerçekleştirmiş olduğu bu hizmetlerden dolayı Başkan Mehmet Tosun’a teşekkür ettiler.