Aras, İmamoğlu İle İstiklal Caddesi’nde

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte geçen Pazar günü terör saldırısının yaşandığı İstiklal Caddesi’ni ziyaret etti.

Aras, İmamoğlu İle İstiklal Caddesi’nde

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, İstanbul ve Ankara temaslarında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldi. İlk olarak Kılıçdaroğlu’nu ziyaret eden Aras, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şöyle dedi:

“Mensubu olmaktan gurur duyduğum partimizin grup toplantısına; Milletvekillerimiz, İlçe Başkanım ve Belediye Başkan Yardımcımla birlikte katıldıktan sonra toplantının ardından, Sayın Genel Başkanımızı ziyaret ederek kendisini, 2-4 Aralık tarihleri arasında Bodrum’da ev sahipliğini yapacağımız İklim Zirvesi’ne davet ettim. Her defasında olduğu gibi yine bizleri çok mutlu eden görüşmemiz için, Sayın Genel Başkanımıza teşekkür ederim.”

Aras, daha sonra İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir araya gelerek terör saldırısının yaşandığı İstiklal Caddesi’ni ziyaret etti. Yine sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Aras, şu ifadeleri kullandı:

“Güzel ülkemizin maruz kaldığı sayısız alçaklığın sonuncusu olan Taksim İstiklal Caddesi saldırısı sonrasındaki her gün, sabahtan akşama kadar bölge halkının ve esnafının yanında olarak kalplerde yeni bir taht kuran Ekrem İmamoğlu Başkanımızla birlikte bugün, İstiklal Caddesi’ni baştan sona dolaştık, vatandaşlarımızla sohbet ettik, esnafımıza geçmiş olsun dileklerimizi ilettik, onların da Bodrum’a selamlarını aldık, teşekkür ettik. Ülkemizin birlikteliğini bozmaya hiç kimsenin gücü yetmez, yetmeyecek.”