Aras'tan İlk Yıl Teşekkürü...

31 Mart 2019’daki yerel seçimlerde yüzde 45,69 oy alarak Bodrum Belediye Başkanı olan Ahmet Aras, geçen bir yılın ardından Bodrumlulara teşekkür etti.

Aras'tan İlk Yıl Teşekkürü...

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, ilk görev yılında kendisine destek olan herkese ve Bodrumlulara teşekkür ederek şunları söyledi;

“Sevgili hemşerilerim, bugün 1 yılı doldurduk. Artık 1 yaşındayız. 1 yıl önce bugün sizlerin desteği ile göreve başladık. Seçildiğimiz günden itibaren Atamızın izinde, şeffaf, hesap verebilir, çevreye ve insana saygılı, kültürel mirasa sahip çıkan, sosyal ve katılımcı bir yönetim anlayışını benimsedik. Verdiğimiz sözleri hiçbir zaman unutmadık. Birinci yaşımızı sizlerle coşkuyla kutlamak isterdik ancak içinde bulunduğumuz durum şu anda buna imkan vermiyor. Yaşamımızı ve sağlığımızı tehdit eden bir tehlikeyle karşı karşıyayız. Bugün öncelikli amacımız sizlerin sağlığını korumak ve destek olmaktır. Bu mücadeleyi hep birlikte kazanacağız.”

Bugün sizlere teşekkür etmek için karşınızdayım. Sizlere layık olmak için durmadan dinlenmeden çalıştım, çalışacağım. Hizmetkarı olmaktan gurur duyduğum, desteğini ve güvenini esirgemeyen çok sevdiğim Bodrumlu hemşehrilerime, mensubu olmanın büyük sorumluluk yüklediği, Atamızın bizlere emaneti CHP ve partili yoldaşlarıma, birlikte çalışmaktan onur duyduğum samimi, güler yüzlü, harikalar yaratan mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Aydınlık günlerin umuduyla daha nice senelere, bayrağına kurban olduğum ülkemizin ve milletimizin hizmetinde.”