Aras'tan Zehirleme Vakalarına Tepki!

Türkbükü’nde köpeklerin zehirlenerek öldürülmesi vatandaşları çileden çıkarırken, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, konunun takipçisi olacaklarını ifade etti. 

Aras'tan Zehirleme Vakalarına Tepki!

Bodrum’un Türkbükü Mahallesi’nde son günlerde sık sık hayvan zehirlenmeleri vakaları yaşanıyor. Zehirleme olaylarının failleri henüz bulunamamışken, dün 2 köpeğin daha zehirlenerek öldürüldüğü öğrenildi. 

Konuyla ilgili bir açıklamaya yapan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, yaşananlara tepki göstererek sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

“Vatandaşlarımızın dikkatine. Türkbükü’nde kimliği henüz belirlenemeyen doğa ve yaşam düşmanı caniler tarafından can dostlarımızın zehirlendiği bilgisine ulaştık. Bodrumumuzun böyle katliamlarla anılmasına müsaade etmemiz mümkün değil. Canilerin cezasını çekmesi için konunun sonuna kadar takipçisi olacağız. Vatandaşlarımızdan ricam, bölgelerindeki sahipli-sahipsiz can dostlarımızın olumsuz bir durum yaşamamaları adına onlara yardımcı olmaları. İhbarlarınız ve Acil Müdahale için lütfen 444 00 48 numaralı telefondan Belediyemize ve emniyet birimlerine ulaşın.”