ARJANTİN'İN İSTANBUL BAŞKONSOLOSU BODRUM’DA

Arjantin Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Diego Alvares Rivera, Bodrum Kaymakamı...

ARJANTİN'İN İSTANBUL BAŞKONSOLOSU BODRUM’DA
Arjantin Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Diego Alvares Rivera, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan’ı makamında ziyaret etti. 3 Ekim tarihinde Arjantin Cumhuriyeti Dışİşleri Bakanlığı tarafından göreve getirilen Rivera, İstanbul dışı ilk resmi ziyaretini Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan’a gerçekleştirdi.

Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan “Sizleri Bodrum’da görmekten mutluluk duyuyoruz. Arjantinli vatandaşlarımızı da Bodrum’da görmeyi umut ediyoruz. Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Temmuz ayından bu yana İstanbul’da bulunan 3 Ekim tarihinde resmi olarak görevine başlayan Başkonsolos Diego Alvares Rivera, Kaymakam Dr. Gödekmerdan’a “Bizi kabul etiğiniz için teşekkür ederim. Bizlerde Bodrum’da olmaktan mutluluk duyuyoruz. Görevime başladıktan sonra il dışı ilk resmi ziyaretimi Bodrum’a gelerek size yapmak istedim. Bodrum Arjantin'de özellikle son yıllarda merak edilen, ilgi duyulan bir tatil yeri. Vatandaşlarımız tatilleri için önümüzdeki yıllarda Bodrum’u tercih edeceklerini düşünüyorum. Bende ilk olarak buraya gelip Bodrum’u görmek, sizleri tanımak istedim. Bodrum gerçekten çok güzel bir yer. Dolaştıkça beğenim daha da artıyor. Arjantin Başkonsolosluğu olarak Bodrum’dan gelecek misafirlerimizin de her zaman hizmetindeyiz” dedi.