SELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-02-01" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-02-01 17:50:48' and `ac`.`end_time` >= '2023-02-01 17:50:48' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=497checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-02-01" and view_hour=17 and campaign_id=497update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1661125

ARTIK HASTANE KAVŞAĞI DA İZLENECEK!

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Bodrum Devlet Hastanesi Kavşağına Mobese...

ARTIK HASTANE KAVŞAĞI DA İZLENECEK!
Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince Bodrum Devlet Hastanesi Kavşağına Mobese sistemi kurulması için çalışma başlatıldı.

Bodrum Belediyesine bağlı ekipler, sabah saatlerinden itibaren bölgede çalışmalara başladı. Ekiplerce yapılan çalışma kapsamında, ilk olarak Mobese direğinin dikileceği alan kazılarak beton dökme işlemi yapıldı.

Önümüzdeki günlerde yapımı tamamlanması planlanan Mobese'nin, yaz aylarında yaşanacak trafik sıkışıklığını hızlı bir şekilde görmeye veya bölgede yaşanan asayiş olaylarının da önüne geçmeye yarayacak. Bodrum'un Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde hemen hemen her kavşak üzerinde bulunan Mobese kamerası birçok olayın aydınlatılmasına da yardımcı oluyor.

Bodrum ilçe merkezinde hemen hemen her noktada bulunan Mobese sistemi bu kavşakta bulunmuyordu. Yapılan bu çalışmayla birlikte Kıbrıs Şehitleri Caddesinde Jandarma kavşağına kadar olan bölüm rahatlıkla izlenebilecek.

İlçede geçtiğimiz yıllarda yapılan ve emniyet birimlerinin başarıyla kullanarak olaylara kısa sürede müdahale etmesini sağlayan Mobese sisteminin daha da geniş alana yayılması planlanıyor.