Atamalara İğneleyici Tavsiye...

Bodrum Belediyesi’ne farklı belediyelerden atanan isimlere tepki gösteren AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen, “Bodrum Belediyesi'ne önerimiz hazır transferde bu kadar hızlıyken taçsız kral Pele'yi de transfer edin, şanınız yürüsün” dedi.

Atamalara İğneleyici Tavsiye...

İlçe Başkanı Gökmen bugün bir yazılı açıklama daha yaptı. Açıklamasına “Bodrum belediyesinin yaptığı transferler baş döndürüyor” diyerek başlayan Osman Gökmen, şu ifadelere yer verdi:

“Mali işler müdürü Ahmet ve başkan yardımcısı Tayfun Muğla’dan. Başkan yardımcısı Hüseyin Yenimahalle belediyesinden. Emlak istimlak müdürü Melike Avcılar belediyesinden. Teftiş müdürü Şenol Çankaya belediyesinden. Özel Kalem müdürü Aralık ayında atanmıştı şimdi yenisi CHP genel merkezden Serkan, Bornova belediyesinden Aslı. Transferlerden sorumlu başkan Yardımcısı Tayfun, Mersin belediyesinden Ali’yi de transfer edeceği konuşuluyor. 

Vallahi bizim başımız döndü. Bodrum Belediyesi'ne önerimiz hazır transferde bu kadar hızlıyken taçsız kral Pele'yi de transfer edin, şanınız yürüsün...

Sanki Bodrum'da kimse kalmadı da bazı işbirlikçilerinizin talimatıyla Bodrum'la hiç ilgisi olmayan kişileri belediyeye dolduruyorsunuz. Yazıklar olsun” dedi.