Banner ad space:headerSELECT `ac`.`id`, `ac`.`banner_text`, `ac`.`banner_url`, `ac`.`hash` as `banner_hash`, `images`.`image_728x150` as `banner`, `images`.`image_default` as `image_default`, `images`.`id` as `image_id`, sum(ad_view_stat.view_count) as view_counts, `alt_banner`.`image_default` as `alt_banner`, `ac`.`kapanma_zamani`, `ac`.`gosterilmeme_suresi`, `ac`.`ad_campaign_type`, `ac`.`banner_script` FROM `ad_campaigns` as `ac` JOIN `ad_view_stat` ON `ad_view_stat`.`campaign_id`=`ac`.`id` and `view_date`="2023-01-28" JOIN `ad_customers` ON `ad_customers`.`id`=`ac`.`customer_id` and `ad_customers`.`active`=1 JOIN `images` ON `images`.`id`=`ac`.`post_image_id` LEFT JOIN `images` as `alt_banner` ON `alt_banner`.`id`=`ac`.`alternatif_banner` WHERE `ac`.`banner_size_id` = 1 AND `ac`.`start_time` <= '2023-01-28 09:22:32' and `ac`.`end_time` >= '2023-01-28 09:22:32' AND `ac`.`deleted` = 0 AND `ac`.`active` = 1 GROUP BY `ad_view_stat`.`campaign_id` ORDER BY `view_counts` ASC LIMIT 1update ad_campaigns set views=views+1 where id=428checkstat select id from ad_view_stat where view_date="2023-01-28" and view_hour=09 and campaign_id=428update ad_view_stat set view_count=view_count+1 where id=1657468

ATIK GETİRME TESİSİNİN YERİ DEĞİŞİYOR!

Bodrum Belediyesi'nin Konacık Gazderesi Mevkiinde faaliyet gösteren 1. Sınıf Atık...

ATIK GETİRME TESİSİNİN YERİ DEĞİŞİYOR!
Bodrum Belediyesi'nin Konacık Gazderesi Mevkiinde faaliyet gösteren 1. Sınıf Atık Getirme Tesisi'nin yeri değişiyor.

Konacık Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi üzerinde, konut alanlarıyla iç içe bulunan bir arazide Katı Atık Getirme Tesisi için inşaat çalışmaları başladı. Yaklaşık bir dönüm üzerine inşa edilecek tesiste, zemin çalışması yapılıp duvar örülmeye başlandı.

1. Sınıf Atık Getirme Merkezi, vatandaşların kâğıt, plastik ambalaj, ahşap, metal, demir ya da cam atıklarının merkezde ayrıştırılarak bertaraf edilmesini sağlıyor. Vatandaşlar atıklarını merkeze getiriyor ve ilgili personel atıkları ayrıştırarak kaynağında geri kazanıma ve/veya bertarafa gönderilmek üzere biriktiriyor.

Yeni kurulacak tesisin hemen yanında bulunan sitenin sakinleri ise durumdan kaygılı. Evlerinin yanına yapılacak tesisin koku ve kötü görüntüye sebep olacağını ifade eden vatandaşlar, tesisin ikametlerden uzak bir yere yapılmasını istiyor.

YETKİLİLER KAYGIYA GEREK OLMADIĞINI SÖYLÜYOR...

Bodrum Belediyesi'nden edinilen bilgilere göre ise atık getirme tesisinin mevzuat gereği halka yakın olması gerektiği ve tesise çöpün dışında her şey getirilebileceği belirtildi. Modern şekilde inşa edilecek tesisin herhangi bir koku veya kötü görüntüye sebep olmayacağı belirtilirken, tesisin vatandaşı memnun edecek şekilde tasarlandığı ifade edildi. Bu ana tesisin dışında vatandaşın atıklarından daha kolay kurtulması için bu sistemin mobillerinin de hayata geçirileceği kaydedildi.

Öte yandan Kent Haber, çevrede yaşayan vatandaşların konuyla ilgili hukuki girişimlerde bulunmaya hazırlandıkları bilgisine de ulaştı.